Yılmaz’a Ziyaretler Sürüyor

7 Nisan 2021 Çarşamba 18:37

Yılmaz’a Ziyaretler Sürüyor

Yılmaz’a Ziyaretler Sürüyor

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, yetkili oldukları Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Genel Müdürü Salih Cem Oral’a ziyarette bulundu.
Yılmaz, iade amaçlı gerçekleştirdiği ziyarette, Genel Müdür Oral’a fincan takımı hediye etti.
Erdemir İnsan Kaynakları Direktörü Atilla Yelboğa’nın da yer aldığı ziyarette, güncel konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.
YILMAZ’A ZİYARETLER SÜRÜYOR
Diğer yandan, Türk Metal Şube Başkanlığına atanması dolayısıyla Yakup Yılmaz’a ise kutlama ziyaretleri devam ediyor.
Eski Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, beraberinde işadamı Turgut Tanyılzı ile gerçekleştirdiği ziyarette, Yılmaz ile birlikte göreve atanan yönetim kurulunu kutlayarak başarılar diledi.
AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve teşkilat üyeleri, MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay ve yönetimi, Ereğli Kaymakamlığı sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Abdullah Hasçelik ve yönetimi, METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir ve yönetimi, Erdemir Vakfı Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Boy ve yönetimi, Ardahanlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Atanur Işık ve yönetimi, Karadeniz Ereğli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Bahadır Kasap ve yönetimi, Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Müdürü Şahin Elçi ile bazı idareciler, Opel Aysa Genel Müdürü Muhammet Aydın, Eski Erdemir Genel Müşaviri Reha Yener, ayrı ayrı ziyaret ettikleri Şube Başkanı Yılmaz’ı tebrik ettiler.
Bu arada, Erdemir 2. Sıcak Haddahane Müdürü Kenan Acar ve şirkette çalıştığı yıllarda ustalığını yapan Babası Sayın Mustafa Acar da, ziyaret ettikleri Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmazı kutlayarak görevinde başarılar dilediler.

Yorumlar