Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…

5 Ağustos 2020 Çarşamba 18:14

Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…

Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…

Deva Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur’a yetki belgesini teslim ederek,  en kısa sürede ekibini kurmasını istedi.

Ali  Babacan önderliğinde  kurulan Deva Partisi ülke çapında teşkilatlanmasını sürdürüyor. Partinin Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığına atanan Handan Aktimur’a yetki belgesini teslim etti.

 “BİZİM ÖNCELİĞİMİZ EREĞLİ...”

5 Ağustos Çarşamba günü Kahverengi Kafe’de düzenlenen yetki belgesi teslim toplantısına İl Başkanı Fatih Keleş’İn yanı sıra İlçe Başkanı Handan Aktimur, İl Kurucular Kurulu Üyeleri Ünal Kurt ve Şenol Öztürk’te katıldı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan  DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Karadeniz Ereğli’nin ardından Alaplı ve Merkez İlçe Başkanlarına yetki belgelerinin teslim edileceğini söyledi.

KELEŞ :“BİZİM ÖNCELİĞİMİZ HUZUR...”

Bizler Deva Partisi  olarak dürüst, doğru ve işinde iyi insanlardan oluşan ekiple yola çıktıklarını  vurgulayan Başkan Keleş,  “öncelikle genelde ve yerelde huzur olsun istiyoruz, önceliğimiz huzurdur “dedi.

Keleş, bölgesel sorunlara dair soru üzerine, olayları il çapında değerlendirmeyi tercih ettiğini söyledi ve Ereğli’de Fakülteler Kampüsü, Zonguldak’ta TTK ve Filyos Projesi’ne değinerek,  benzeri sorunların çözümü için çaba göstereceklerini söyledi.

 “2021’DE ERKEN SEÇİM...  BİZ  HAZIRIZ...”

 2021 yaz aylarında erken seçiş beklediklerinin altını çizen  Başkan Keleş, “Deva Partisi olarak Eylül ayında seçime katılmaya hak kazanmış olacağız. Anketlerde de iyi çıkıyoruz. hedefimiz ülke barajını aşıp ortaksız iktidara gelmek olduğunu da sözlerine ekledi.

 AKTİMUR : “KAPIMIZ HERKESE AÇIK...”

Deva Partisi Karadeniz Ereğli  İlçe Başkanı Handan  Aktimur ise,  partiye gönüllü olarak katılmak isteyenler olduğunu söyledi ve ‘iyi insan olmak ve işinde iyi olmak’ kriterleri olduğuna işaret ederek, “bu kriterlere uyanları ekibimizle birlikte değerlendirip en kısa zamanda Yönetim Kurulumuzu oluşturacağız” dedi.

Basın mensuplarına yazılı açıklama sunan ” Kapımız herkese açık… Demokrasi yolunda bende varım dedim ve elimi taşın altına koydum” diyen Başkan Aktimur, ayrıca kendisinin de gazetecilik geçmişi olduğunu belirterek,  zaman zaman toplantılarda basının karşısına çıkacağını bildirdi. İl Başkanı Fatih Keleş’te Başkan Aktimur’a “Pazartesi gününe kadar ekibinizi oluşturup açıklama yapmanızı bekliyoruz.”dedi.

Deva Partisi heyeti Alaplı toplantısını yapmak üzere ilçeden ayrıldı.

Yorumlar