Yenilikçi sürprizler Bodo’da Sizleri Bekliyor!

23 Kasım 2022 Çarşamba 20:52

Yenilikçi sürprizler Bodo’da Sizleri Bekliyor!

Sürpriz beklentisi herkese göre değişkenlik gösterir ancak aynı zamanda herkes sürprizleri sever.

Özellikle değer verdiği insanlardan gördüğünde. Kişiye sevgiyle birlikte aynı zamanda saygı da göstermek demektir sürprizler. Örneğin annenize Anneler Günü sürprizi sunmanız, o güne özel farklı programlar yapmanız, hoş bir saygı biçimi de barındırır aynı zamanda. Anneliğine verdiğiniz değeri, saygıyı, minneti gösterir. Sürprizin alışılmışın dışında bir tarzda olması ise büsbütün heyecan doğuracaktır. Bu yüzden bodo, en sevdiklerinize en çok sevdikleri heyecanı yaşatmak için var. bodo, hediyelik eşya gibi obje formlu hediye türünün dışına çıkıp kendi hediye anlayışını ortaya koydu. Türkiye’de yaklaşık iki yıldır bulunuyor olsa bile doğduğu ülke olan, Ukrayna’nın farklı şehirlerinde 14 yıla yakın süredir insanları mutlu etmek için uğraşıyor. Yaşamın her keyfine varacak vaktimiz olmasa bile kendimizi ve çevremizdekileri ödüllendirmemiz gerektiğinde bu gibi mutlulukları, bodo.com’dan kolayca tecrübe edebiliriz. Oğlunuz ya da eşiniz neden her girdiği yaşta yeni bir kıyafet hediyesi almaktan sa bodo deneyimlerinden sıra dışı bir etkinlik ya da geziye katılmasın, kendini geliştirecek eğitimler almasın ki?

Deneyim hediye nedir?

Öncelikle hediye hediyedir. Her ne kadar tarz farklılığı olsa bile hediye olmasını düşünüp dile getirerek sunduğunuz her şeydir. En büyük amacı karşındaki insanı mutlu etmek olsa da o kişinin mutluluğu veren kişide daha büyük bir memnuniyet ve sevinç doğurur. Bu yüzden sevincimizi, mutluluğumuzu paylaşmak, özel zamanlarda sevdiklerimizi yan yana olmaya çağırmak hepimizi memnun eder. bodo.com’un hediye olarak hizmete sunduğu deneyim hediyesi ise herhangi bir eğitimin, etkinliğin kısaca bile isteye zaman harcayarak geçirilen kaliteli vakitin hediye halidir. Edindiğimiz her deneyim ile yeni biri oluruz https://bodo.com/. Parça parça değişir gelişiriz. Bu fiziksel ya da zihinsel olabilir hiç fark etmez. Farkında bile olmadan öğrenip edindiğimiz artılardır. Günlük hayatta pek çok insandan duyduğumuz ve bizden beklenen deneyimler, bodo’da. ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Sanat’’, ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’SPA ve Masajlar’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Tekno’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Anadolu Yakası Deneyimleri’’, ‘’Avrupa Yakası Deneyimleri’’ gibi kategorilerde size uygun bodo sürprizini bulun!

Neden bodo’yu tercih etmelisiniz?

‘’Aynen’’ kelimesi bile size artık çok sıkıcı geliyor, ruhunuzda hiç tanımadığınız güzel duygular hissetmek istiyorsanız bodo’yu tercih etmelisiniz! Tarzından tutun, hizmet kalitesine kadar her zaman misafirlerinin memnuniyeti ve beklentisine uygun hareket eder. Belli konular dışında kalıplara göre değil, daha özgür hareket etmeyi destekler ve öyle yapar. Çok sevilen ve yıllar geçse de hep merak uyandıran hediye kutusu konseptinden vazgeçmeden, sertifika yoluyla sürprizlerini sunmakta. 9 ay kullanım süresi verdiği sürprizler her yaştan her zevke hitap etmektedir. Ayrıca bodo’da alıcının hediyesini seçmesi için oluşturulan seçenek sistemi de vardır. bodo’da yenilik bitmez!

 

Yorumlar