TSO’dan MHP’ye ziyaret…

6 Nisan 2021 Salı 18:45

TSO’dan MHP’ye ziyaret…

TSO’dan MHP’ye ziyaret…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Rahman Demirtürk ve yönetimine ziyarette bulundu.

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyelerini Parti binasında ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili konuşan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş “Rahman başkanımız ile iyi bir çalışma içerisindeyiz. Ereğli’nin sorunlarının çözümü noktasında her zaman istişare halindeyiz. Hangi sorunu nasıl halledebiliriz konularında tartıştığımız ve çalışmaktan zevk aldığımız bir ağabeyimiz. Kendisine ve yönetiminde ki arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Rahman Demirtürk ise konuşmasında ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ilçenin sorunları ile ilgili olarak yapılacak her adımda kendilerinin de yer alacaklarını ifade etti. Yapılan ziyaret sohbetin ardından sona erdi.

 
Yorumlar