Siz isteyin biz getirelim…

21 Mart 2020 Cumartesi 16:19

Manşet 67

Siz isteyin biz getirelim…

Siz isteyin biz getirelim…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Vera Pastaneleri, başlattığı yeni uygulama ile siparişleri müşterilerinin ev ve iş yerlerine ulaştırıyor. Vereceğiniz sipariş artık bir telefonla sizlerin kapısına kadar gelecek.

Ereğli’ de yıllardır yenilikleri ve lezizi tatları ile Ereğli ve bölge halkının damak tadına hitap eden Vera Pastaneleri, son günlerde Koronavirüs sebebi ile çarşıya inemeyen vatandaşlar için yeni bir uygulama başlattı. Virüs ile ilgili olarak imalathanesi ve şubelerinde dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiren ve her gün yenileyen, çalışanlarının da hijyen içerisinde hizmet etmesini sağlayan Vera Pastanelerinden istediğiniz her türlü lezizi ürünler artık kapınıza kadar gelecek.

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0534 5827767 ve 05320506718 NUMARALI TELEFONLARI AAYABİLİRSİNİZ

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Vera Pastaneleri yetkilileri, vatandaşların bugüne kadar her zaman yanlarında olduklarını ve bu zor günlerde de yine vatandaşın yanında olduklarını ifade ettiler.

Yapılan açıklamada “Ülkemizde yaşanan Koronavirüs salgını sonrasında başta imalathanemiz olmak üzere tüm şubelerimizde dezenfekte çalışmasını yaptırdık. Yaptırmaya da devam ediyoruz. Çalışanlarımıza bu konu ile ilgili olarak gerekli bilgilendirme çalışmasını yaparak hijyenik bir şekilde çalışmalarını sağladık. Şimdi ise çarşıya inmeyen inemeyen vatandaşlarımızın da siparişleri artık bize bir telefon kadar uzak. Siparişlerini 0534 5827767 ve 05320506718 numaralı telefonlara yapan her müşterimizin siparişleri kendilerine ulaştırılacak. Bu uygulamada ürün sınırı yoktur. Kurabiye, pasta ve diğer tüm ürünlerimiz için yapılacak siparişleriniz anında kapınızda olacak” denildi.

Yorumlar
  • TrabZonguldak
    24 Mayıs 2020 Pazar 21:25

    Zonguldak'a sipariş getiriyor musunuz.