Mutluluğa EVET dediler...

14 Eylül 2021 Salı 17:12

Mutluluğa EVET dediler...

Mutluluğa EVET dediler...

Karadeniz Ereğli’de Sigortacılık yapan Eda Tezcan, Erdemir çalışanı Barış Yoldaş ile  bir ömür boyu mutluluğa EVET dedi.  

Karadeniz Ereğli’nin sevilen ailelerinden Fatma ve Yaşar Tezcan’ın kızları Eda  ile Nurcan ve Ramazan Yoldaş’ın oğlu Barış,  Doğa Park (Eski Tepe Park) Tesisleri’nde  düzenlenen nikah&düğün  töreni ile dünya evine girdiler.

Doğa Park (Eski Tepe Park)  Tesisleri’nde Karadeniz Ereğli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen nikah&düğün  töreninde  Eda&Barış Yoldaş çiftinin mutluluk bve heyecanları gözlerine yansımıştı.

Doğa Park (Eski Tepe Park)’ta gerçekleştirilen  nikah&düğün  töreninde genç çiftin nikah şahitliklerini;  Semih Çolak, Buse Ayyıldız, Yiğit Efe Kurum, Tuğberk Gür, Berkan Necip ve Hacer Çolak yaparken genç çiftin heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Gerçekleştirilen nikah aktinin ardından  düğün pastasının kesimi ve takı töreni yapıldı. 

Düğüne katılanlara günün anısına kedi köpek maması dağıtıldı.

Genç çift gecenin ilerleyen saatlerine dek gönüllerince eğilendi.  

Manset 67  Ailesi olarak Eda&Barış Yoldaş çiftine şimdiden hayırlı olsun, ömür boyu mutluluklar dileklerimizi iletiyoruz.


Yorumlar