Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'den Liste açıklaması...

31 Ağustos 2020 Pazartesi 15:25

Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'den Liste açıklaması...

Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek 'den Liste açıklaması...

AK Parti Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, kongreyi
değerlendirerek liste krizi ile ilgili soruları yanıtladı.
Kongrenin güzel geçtiğini ifade eden Ayçiçek, şöyle konuştu;
” Cumartesi günü pandemi kuralları çerçevesinde altıncı olağan kongremizi yaptık. Kongremiz çok güzel geçti. Hem kurallara uyum açısından hem de katılım açısından güzel bir kongre oldu. Kongreye katılan tüm delege arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Güzel bir kongreyi sonuçlandırdık. Oluşan yönetim listesi ile de Rabbim Zonguldak’a, Milletvekillerimizle, belediye başkanımızla ve il başkanımızla hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin."
Listeye bazı isimleri alıp sonradan sildiği iddia edilen Mükerrem Ayçiçek, böyle bir şeyin yaşanmadığını belirterek şöyle konuştu;
"Liste ile ilgili söylenenler doğru değildir. Ben arkadaşlarımla daha sonra görüşürüm. Yaptığım liste kesinlikle divana sunduğum listedir. Bunun haricinde liste ile ilgili hiçbir müdahale olmamıştır. Arkadaşlarla ilgili hiçbir olumsuz durum yaşanmadı. Zonguldak’a hizmet edebilecek gayet kaliteli, Zonguldak’ı ileriye taşıyabilecek bir liste hazırladık. Birlikte çalışabileceğimiz arkadaşlarımızı seçtik.
Dışarıdaki arkadaşlarımızla birlikte gönül gönüle birlikte hareket edeceğiz ve herkesi kucaklayacağız. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar olan arkadaşları kucaklayacak, kucaklayıcı olacağız. Arkadaşlarımızın gönül kırıklığı varsa eğer kırgınları gidermek için buradayız"dedi.

Yorumlar