İnanılmaz indirim 5 gün geçerli…. Bu indirim kaçmaz...

16 Eylül 2020 Çarşamba 19:12

İnanılmaz indirim 5 gün geçerli…. Bu indirim kaçmaz...

İnanılmaz indirim 5 gün geçerli…. Bu indirim kaçmaz...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren TOTAL Çilek Akaryakıt istasyonunda sürücüleri sevindirecek indirim kampanyası başlıyor. Piyasadaki bir çok fiyatın altında ürün sunan Çilek Petrol Akaruakıt istasyonu 20 Eylül'de sona erecek olan ŞOK indirimin ardından diğer kampanyalarına devam edeceği bildirildi. 

Ereğli’de açıldığı günden bu yana yaptığı indirimlerin yanı sıra Pandemi salgınında gerek araç dezenfektesi gerek iş yeri ve gerekse de çalışanlarının sağlığı açısından sürekli olarak çalışmalar yapan TOTAL Çilek Akaryakıt istasyonu, 16 Eylül ve 20 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak ŞOK İndirim kampanyası düzenliyor.

Bu gece 00.00 itibari ile başlayacak ve 20 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek DEV indirim ile ilgili olarak açıklamada bulunan Çilek Akaryakıt İstasyon müdürü Erkan Mutlu “Çilek Akaryakıt olarak her zaman gerek müşterilerimizin gerekse de bölge halkının ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kampanyalar düzenliyoruz. Açıldığımız gün söylemiştik. İndirim kampanyalarımız sadece açılışa özel olmayacak, o günden itibaren devam eden kampanyalarımızı bu gece itibari ile daha da artırıyoruz. 20 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek indirim kampanyamızda Motorin 5.09, Exellum Motorin 5.19, Benzin 6.19, LPG ise 3.25’den satışa sunulacak. Bu indirimden yararlanmak isteyen halkımızı istasyonumuza davet ediyoruz” dedi.

Erkan Mutlu ayrıca, 16-20 Eylül tarihlerinde ki ŞOK indirimin ardından Çilek Petrol olarak yine farklı indirimlerin halkın hizmetine sunulacağını ifade etti.

İŞTE O İNDİRİMLİ FİYATLAR...

Yorumlar