Hastanede skandal iddia...

3 Mayıs 2021 Pazartesi 19:45

Hastanede skandal iddia...

Hastanede skandal iddia...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Özel Anadolu Hastanesinde yaşanan 'BENİ ÖPMEK İSTEDİ' iddiası karakolluk oldu. Taraflardan hemşire B.A., Y.Y. nin kendisini oda da öpmek istediğini iddia ederken, olayın diğer tarafı Y.Y. ise kendisine iftira atıldığını iddia etti.

İddiaya göre Hastane hemşirelerinden B.A., hastane çalışanlarından Y.Y. nin kendisini öpmek istediğini iddia ederek, Y.Y. den şikayetçi oldu. Emniyette B.A. ile Y.Y. nin ifadelerinin alınmasının ardından her iki kişi de emniyetten ayrıldı. Hastane yönetimi soruşturma tamamlanmadan Y.Y. nin işine 29. Madde den son verdiği B.A. nın ise hastanede ki görevine devam ettiği öğrenildi.

Olay ilçede faaliyet gösteren Özel Anadolu Hastanesinde meydana geldi. İddiaya göre hastane çalışanı Y.Y. nin kendisini odada öpmeye çalıştığını iddia eden B.A., olaydan yaklaşık 10 gün sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek Y.Y. den şikayetçi oldu. Olaydan sonra B.A. ve Y.Y. nin iadeleri alındı.

Olayın ardından telefon ile ulaştığımız hastanede hemşire olarak çalışan B.A. herhangi bir açıklama yapmak istemediğini ifade etti.

Y.Y. ise kendisine iftira atıldığını, bu iftirayı temizlemek için Hukuk savaşını başlattığını bunun dışında herhangi bir açıklama yapmayacağını ifade etti.

Konu ile ilgili olarak Anadolu Hastanesi yönetiminden Resmi açıklama beklenirken, gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 
Yorumlar
 • Ayhan Durak
  5 Mayıs 2021 Çarşamba 04:34

  Tanımadığımız bilmediğimiz insanlar hakkında ahkam kesmek olmaz. Sonuçta hastanenin bir idari birimi var ve en doğru kararı verecek olan da onlardır. Böylesi bir olayın ardından karar verebilmek çok ağır mesuliyet gerektirir, inşallah vicdanlar kanatılmaz.

 • Süleyman topcu
  4 Mayıs 2021 Salı 09:00

  İlk önce elini vicdanına koyacaksın kimsenin ekmeği ile oynayacaksınız yoksa ilerde vebali ağır olur altından kalkması da çok zor olur inşallah bu hemşire kızımız kadınlığını silah olarak kullanmamıştır .burada hastane yönetimi büyük haksızlığın altına imza atmış tır benim görüşüm adaletin sağlanması adına her ikisinide açığa alıp (kadı )adealeti sağlayacaktı.insallah hak yerini bulur diyelim

 • .........
  4 Mayıs 2021 Salı 05:55

  Çok üzücü bir olay. Ama o hastanedeki onca şey içinde gerçekten bunu beklemiyordum.

 • Aynur
  3 Mayıs 2021 Pazartesi 21:26

  Her ikisinin de işine son verilirse iyi olur hasta mi bakıyorlar bunlar yaaaa