Güzellik festivaline yoğun ilgi…

1 Aralık 2019 Pazar 15:21

Güzellik festivaline yoğun ilgi…

Güzellik festivaline yoğun ilgi…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Amway Gümüş Lideri Senanur Kılıç, Ereğli Marina Cafe‘de düzenlenen Güzellik Festivali ile çok sayıda konuk ağırladı.

Türkiye de 25. kuruluş yıldönümünü kutlayan, dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway Türkiye‘nin genç Serbest Girişimcisi Senanur Kılıç, Ereğli Marina Cafe‘de düzenlenen Güzellik Festivali ile çok sayıda konuk ağırladı.

Tüm dünyada 5 milyon kullanıcısı olan “Esin kaynağı doğadan mükemmelliği bilimden alan“ Artistry markasının tanıtımını yapan Kılıç, makyaj uygulamaları ve cilt bakım çözümleriyle misafirlerine ürünlerin kullanımını anlattı.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Senanur kariyer olarak Amway İş Fırsatını seçtiğini, kendi işinin sahibi olduğunu, bu sayede arzu etmiş olduğu finansal özgürlük ve iş hayat dengesi hedeflerine ulaştığını söyledi. Türkiye‘nin en genç Gümüş Lideri olarak birçok gence örnek olan Kılıç, çok çalışmak ve sabretmek başarıyı getiriyor dedi.

Senanur Kılıç ile iletişime geçmek isteyenlerin senanurrkilic İnstagram adresinden yada 05330326407 numaralı telefondan kendisine ulaşılabileceği bildirildi.

Yorumlar