GOLDBOX kafe hizmete açıldı…

22 Haziran 2022 Çarşamba 15:19

GOLDBOX kafe hizmete açıldı…

GOLDBOX kafe hizmete açıldı…

Karadeniz Ereğli ilçesinin sevilen iş insanlarından Necati Keskin, Kızı Sinem Keskin ile birlikte GOLDBOX Kafe ve unlu mamullerinin açılışını gerçekleştirdi. Kafenin açılış kurdelesini Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık kesti.

Sarıkorkmaz Mahallesi Seyir Terası üzerinde gerçekleştirilen açılışa Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Ak Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu, Ak Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, önceki dönem belediye başkanı ve iş insanı Murat Sesli, önceki dönem belediye başkan adayı Yüksel Balcı, Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Özgür Erdoğan, Ereğli Fiziksel Engelliler Dernek Başkanı İsmail Şentürk, Sarıkorkmaz Mahalle Muhtarı Ali Kocatürk, Kavaklık Mahalle muhtarı Nazif Kaplan, Lady Clean sahibi Canan Karadeniz, iş insanları ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelesi kesimi öncesinde konuşan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Necati Keskin’in değerli bir insan ve iyi bir müteahhit olduğunu, her geçen gün gelişen Sarıkorkmaz Mahallesi’ne güzel bir iş yeri kazandırmasından dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Yapılan duanın ardından açılış kurdelesini Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Necati Keskin ve Sinem Keskin birlikte kesti. Açılışın ardından davetliler kafeyi gezdi. Davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Yorumlar