Genel Başkan Yardımcısı çalışanlarla görüştü...

16 Nisan 2021 Cuma 12:07

Genel Başkan Yardımcısı çalışanlarla görüştü...

Genel Başkan Yardımcısı çalışanlarla görüştü...

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, yetkili oldukları Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası’nda çalışan üyeleri ile bir araya geldi.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Zonguldak’ın Ereğli İlçesine gelen Erdal, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın ziyareti ardından geçtiği İş Yeri Baş Temsilcilik binasında olduğunu öğrenen bir grup Erdemir işçisi bina önüne gelerek sloganlar attı, konfetiler patlattı.
Burada, sendika üyesi işçilere hitaben kısa bir konuşma yapan Erdal, Türk Metal Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın selamlarını ileterek, üyelerden aldıkları güç ile çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Genel Başkan Yardımcısı Erdal’ın işçilerle görüşmesi sırasında Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz ve Şube yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.
Alandaki bazı işçiler ise cep telefonları vasıtasıyla Erdal ile selfie çekim yaptılar.
TAT ÜYELERİ GELDİ
Diğer yandan, 5 günlük ziyaret ve temaslar için ilçede bulunan Erdal’ı, sendika binasından bulunduğu sırada yetkili oldukları Tat Metal AŞ çalışanı işçiler ziyarette bulundular.
Öte yandan, Türk Metal Sendikası Şube yönetimi, İş Yeri Temsilcileri, Tat Metal, Ersem Temsilcilerinin Eşleri Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal’a “hoş geldin” ziyaretinde bulundular.
Eski Türk Metal Şube Başkanlarından İlhami Erdoğ’da, Erdal’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Yorumlar