9 Milletvekili Önce Zonguldak ardından Ereğli’ye gelecek…

27 Eylül 2021 Pazartesi 16:57

9 Milletvekili Önce Zonguldak ardından Ereğli’ye gelecek…

9 Milletvekili Önce Zonguldak ardından Ereğli’ye gelecek…

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, açıklama yaparak 'Zonguldak'ta ekonomi masası' adlı programın içeriği hakkında bilgiler verdi.

Zonguldak'ta düzenlenecek olan 'Ekonomi masası' programına CHP Genel Merkez Sözcüsü Faik Öztrak başkanlık edecek olup 9 milletvekili katılacak.

İl Başkanı Murat Pulat'ın açıklaması şöyle: CHP Zonguldak İl Başkanlığı 28 Eylül Salı günü Zonguldak’a gelecek olan CHP Ekonomi Masası’nın programının detaylarına ilişkin açıklama yaptı. “28 Eylül 2021 Salı günü, CHP’nin Ekonomi Masası’nı Zonguldak’ta ağırlayacağız. Zonguldak ekonomisinin tüm paydaşları ile CHP’nin ekonomi kurmayları Zonguldak ve Türkiye ekonomisini ele alacak. Cumhuriyet Halk Partisi'nin ekonomi politikaları ve işveren örgütlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın başkanlığındaki heyette, CHP'nin enerji ve altyapı projelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Enis Berberoğlu, Gökhan Zeybek, Turan Aydoğan, İzmir Milletvekili Bedri Serter, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve 24’üncü Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli bulunuyor.  Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası heyeti, 28 Eylül salı günü Zonguldak Dedeman Otel’de saat 10.30’da ticaret ve sanayi odaları ve Zonguldak'ın tüm ekonomi paydaşları ile bir araya gelecek. Saat 13.00’e kadar sürecek olan toplantının ardından heyet üyelerimiz, Zonguldak merkezde esnaf ziyareti yapacak. Devamında CHP Ekonomi Masası heyetimiz iki ayrı koldan çalışmalarını yürütecek. Kdz. Ereğli’de çalışma yapacak heyet üyelerimiz 14.45’te tersaneler bölgesini ziyaret edecek. Daha sonra heyet, saat 16.00'da Kdz. Ereğli Ticaret Odası Başkanlığında, Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası ve Alaplı Ticaret Odaları ile toplantı yapacak. Heyetimizin diğer üyeleri de, Çaycuma'da 14.45’te Çaycuma Ticaret Odası ile görüşmelerde bulunacak. CHP Ekonomi Masası’nı Zonguldak’ta ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi, Zonguldak’taki tüm ekonomi paydaşları ile görüşerek, Zonguldak ekonomisinin bir fotoğrafını çekecek ve partimizin çözüm önerilerini anlatacak. Zonguldak’ın ekonomisinin daha iyiye gitmesi için çaba sarf eden ve bu anlamda CHP’nin ekonomi kurmayları ile bir araya gelecek olan sanayi ve ticaret odası başkanlarımıza, meslek örgütlerimize, iş insanlarımıza ve esnaflarımıza  şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum”

Yorumlar