Özcan “İş kollarımızı genişleteceğiz…"

12 Ocak 2022 Çarşamba 15:54

Özcan “İş kollarımızı genişleteceğiz…"

Özcan “İş kollarımızı genişleteceğiz…"

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Özcan Kozmetik Ürünleri firması sahibi iş insanı İlkay Özcan ziyaretlerine devam ediyor. Akdeniz Kırtasiye sahibi ve Soğanlı Yörük Köyü Muhtarı İsmail Akdeniz’i ziyaret eden Özcan’a, Akdeniz sonuna kadar destekçisi olacağını söyledi.

Ereğli’de kısa süre önce kurduğu Özcan Kozmetik Ürünleri ile iş hayatına devam eden İlkay Özcan, Akdeniz Kırtasiye sahibi ve Soğanlı Yörük köyü muhtarı İsmail Akdeniz’i iş yerinde ziyaret etti. Ziyarette Özcan Kozmetik Ürünleri firması sahibi iş insanı İlkay Özcan’a desteğinin tam olduğunu ifade eden İsmail Akdeniz, çalışmalarında başarılar diledi.

Özcan Kozmetik Ürünleri sahibi İlkay Özcan’da desteğinden dolayı Akdeniz Kırtasiye sahibi ve Soğanlı Yörük Köyü Muhtarı İsmail Akdeniz teşekkür ederken “Batı Karadeniz bölgesinde ilk kez böyle bir üretim yapılıyor. Firmamızın gördüğü ilgi ve alakadan dolayı bizleri yalnız bırakmayan başta Akdeniz Kırtasiye sahibi ve Soğanlı Yörük Köyü Muhtarı İsmail Akdeniz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Sadece ıslak mendil imalatına bağlı kalmayacak ve yeni girişimlerde bulunarak iş kollarımızı genişleteceğiz” dedi.

Yorumlar