Oyunu BABA ocağında kullandı....

24 Haziran 2018 Pazar 12:56

Oyunu BABA ocağında kullandı....

Oyunu BABA ocağında kullandı....

CHP Zonguldak Milletvekili, 27.Dönem CHP Zonguldak Milletvekili 1'inci sıra adayı Ünal Demirtaş, doğduğu Ballıca Köyündeki  İlköğretim Okulu'nda oyunu kullandı.

GÜZEL GÜNLERİN BAŞLANGICI OLSUN!

Ünal Demirtaş, eğitim hayatına adım attığı Ballıca İlköğretim Okulu'nda oyunu kullanmak için erken saatlerde köyüne geldi. CHP'li vekile büyük ilgi gösteren köylüleri ile sohbet eden Ünal Demirtaş; " Doğduğum, büyüdüğüm yer Ballıca Köyü'nde, eğitim öğretim hayatıma başladığım Ballıca İlköğretim Okulu'nda oyumu kullandım. Seçimlerin, değişimin ve güzel günlerin başlangıcı olmasını, Zonguldak'a, Türkiye'ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi. Ballıca köyünden sonra Sücüllü, Bayat ve Terzi köylerini de ziyaret ederek seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

YOĞUN BİR ÇALIŞMA YAPTIK!

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, seçim çalışmalarına dair de değerlendirmede bulundu. "Kısa ancak yoğun bir seçim dönemi geçirdik. Gecemizi gündüzümüze kattık. Elimizden gelen çalışmayı yaptık. Vatandaşlarımızın da ilgisi yoğundu. Herkesin geleceğe güvenle bakacağı bir Türkiye için sandık başındayız. Hepimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yorumlar