Ormanlı'yı ALDIRMAZ ile geri alacağız...

5 Aralık 2018 Çarşamba 21:24

Ormanlı'yı ALDIRMAZ ile geri alacağız...

Ormanlı'yı ALDIRMAZ ile geri alacağız...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi’ne 26 Ekim 2018 tarihinde Ak Parti'den istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi'ne geçen Ormanlı Belediyesi Meclis üyesi Tacettin Aldırmaz, Ormanlı belde belediye başkan adaylığı için adaylık başvurusunu yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığında gerçekleşen adaylık başvuru programına Partinin il başkan vekili Kaya Karatepe, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Ormanlı Belde başkanı Ayhan Turan, Ormanlı Belediye Meclis Üyesi Abdullah Akman, Önceki dönem Gülüç Belediye Başkan Adayı Tarık Semiz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Adaylık başvurusu öncesinde gazetecilere açıklamada bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Ormanlı Belde Belediyesi başkan adayı Tacettin Aldırmaz “Başta Milliyetçi Hareket Partisi ailesine, Belde başkanımız Ayhan Turan ve İlçe başkanımız Rahman Demirtürk ve teşkilatımıza adaylık başvurumuzu kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkemiz için elimizden gelen tüm enerjiyi sarf edeceğim” dedi.

Adaylık başvurusunda konuşan ilçe Başkanı Rahman Demirtürk “Bizlerde Tacettin Kardeşimiz bizlere katıldığı için, Ülkücü bir aileye katıldığı için Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olarak çalışacağını ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne başarı getireceğine inanıyoruz. Ormanlı belde teşkilatımız ve kendisi çalışacak. Bizlerde gücümüzün yettiği kadar kendilerine destek vereceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan vekili Kaya Karatepe ise konuşmasında “Bende Tacettin Kardeşimi önce Allah’a daha sonrada belde başkanımız Ayhan Turan beye emanet ediyorum. Ormanlı’da en güzel şekilde çalışacaklarına inancımız tamdır” dedi.

Adaylık başvurusunda son konuşmayı yapan Milliyetçi Hareket Partisi Ormanlı belde başkanı Ayhan Torun ise bir önceki seçimlerde kazandıkları Ormanlı Belde belediye başkanlığını yeniden geri alacaklarını kaydetti.

Adaylık başvuru töreni yapılan sohbetin ardından sona erdi.

Yorumlar