Onlar erdi muradına…

8 Temmuz 2019 Pazartesi 18:35

Onlar erdi muradına…

Onlar erdi muradına…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, eski Ülkü Ocakları Şube Başkanı Mehmet Kamiloğlu, evlilik yaşamını Cansu (Albayrak) Kamiloğlu ile birleştirdi.

Eski İlçe Emniyet Müdürlerinden Yusuf Albayrak ve Emine Albayrak çiftinin kızı Cansu ile Mehmet’in düğün etkinliği, Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’de yapıldı.

Kalabalık davetlinin katıldığı programda; alkışlar arasında salona giren Cansu ile Mehmet Kamiloğlu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın kıydığı nikah sonrası ilk evlilik danslarını yaptılar.

Daha sonra kestikleri düğün pastasından bir birlerine ikramda bulunarak yiyen çift için davetliler adeta ‘takı yarışı’na girdiler.

Kamiloğlu ile Albayrak ailelerinin davetlilerle yakından ilgilendiği düğün etkinliğinde, çalan müzik eşliğinde gelin ve damat ile davetlilerin eşliğinde oyunlar oynanarak eğlenildi.

Düğün programına; Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa İlhan, MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtark, MHP Alaplı İlçe Başkanı Edip Okay, İYİ Parti Alaplı İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan, Karadeniz Ereğli Vergi dairesi müdürü Muharrem Gövce, Zonguldak Ülkü Ocakları İl ve İlçe başkanları, Eski MHP Ereğli İlçe Başkanı İlkay Özdemir, Karadeniz Ereğli Final Koleji Kurucusu Recep Vural, Martı Koleji Kurucu Müdürü Mesut Özkara, Özel Echomar Hastanesi Genel Müdürü Kaya Karatepe, Eski Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan katıldı.

Yorumlar