Okullar tatil mi? İŞTE SON DURUM

7 Ocak 2019 Pazartesi 21:39

Okullar tatil mi? İŞTE SON DURUM

Okullar tatil mi? İŞTE SON DURUM

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının şehir merkezinde de kendisini hissettirmesi ile okulların tatil edilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

Yüksek kesimlerde ve özellikle Kepez mahallesinde etkili olan kar yağışının şehir merkezinde de etkili olması öğrenciler ve velilerin okulların tatil olup olmaması konusunda merak eder duruma getirdi. Kaymakamlık makamınca edinilen bilgiler göre şu ana kadar kapalı olan köy yollarının açıldığı köy ve şehir merkezinde okulların tatil olmasının söz konusu olmadığı, ancak sabaha karşı kar yağışının durumuna göre karar verileceği ve tatil olması durumunda okullara ve diğer görevlilere bilgi verileceği öğrenildi.

Yorumlar
 • Mehmet
  8 Ocak 2019 Salı 07:02

  idarecilik ileriyi görerek hareket etmektir Yollar karlı ve buzlu. Herkes makam arabasiyla okula gitmiyor. 100 metre bile olsa bir cocuk o buzlu yolda duserse bunun vebali vardir.olay sadece köy yollarinin acilmasindan ibaret degil.yokuslu bir memleket burasi.araclar çoğu mahalleye cikamiyor. Her cocuk aracla okula gitmiyor.

 • Öğremcilikten muzdarip
  8 Ocak 2019 Salı 00:07

  ARTIK TATİL EDİN ŞU OKULLARI HAVA BUZ GİBİ BU SOĞUKTA KARDA YAĞMURDA OKULA GİTMEK SAATİN 6SINDA 7SİNDE UYANMAK İSTEMİYORUZ.

 • Hayal kırıklığı
  7 Ocak 2019 Pazartesi 23:49

  Edecek lafım yok

 • Mert selam
  7 Ocak 2019 Pazartesi 23:46

  Bizim nûrlar kapalı okullar tatil edilsin lütfen kaymakamım size yalvarıyoruz