Ocakçı açıklayacak....

23 Ekim 2018 Salı 14:33

Ocakçı açıklayacak....

Ocakçı açıklayacak....

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Ereğli Belediye Başkan Adayı Şerif Sertan Ocakcı, aday tanıtım toplantısını 26 Ekim 2018 Cuma günü 14.30’da yapacağını bildirdi.

Aynı zamanda bir önceki dönem CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı da olan Ocakcı, adaylık toplantısının detaylarını basın kuruluşlarına yolladığı video ile kamuoyuna duyurdu.

Ocakcı, videoda, gerek mesleki bilgisi olan mimar kimliğiyle, gerekse uzmanlığı olan kent yönetimi konusundaki bilgi ve tecrübelerini Karadeniz Ereğli İle paylaşmak ve Kdz Ereğli için öncelikli olarak kullanmak için bu yola çıktığını belirtti.

Ocakcı şunları kaydetti: “ Ereğli’mizin eski günlerine kavuşabilmesi için, yaşanabilir, aynı zamanda keyif alınan bir kent haline dönüştürülebilmesi ve Kdz Ereğli halkının yüzünün bir an önce gülümsemesi için b en ve arkadaşlarım elimizi taşın altına sokarak mücadele etmeye hazırız. Ereğlimiz için, geleceğimiz için, bizden sonraki kuşaklara gelişmiş, modern bir Ereğli bırakmak için kent ve şehircilik konusundaki tecrübelerimizi kullanmak ve Karadeniz Ereğli mücadelemizi sürdürebilmek için, kentin her bir ferdinin içinde olacağı, vatandaş odaklı belediyecilik için genç bir kadroyla belediye başkanlığı ve yönetimine talibiz. Her meslekten vatandaşımızın, her mahalleden temsiliyetin olacağı, kimsenin kendini ötelenmiş hissetmeyeceği ve sosyal belediyeciliğin parmakla gösterileceği bir yönetim için tek bir yürek olarak Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığına adayım. Bu duygularla emekten yana olan tüm Kdz Ereğli halkımızı 26 Ekim saat 14.30’da partimiz önündeki kucaklaşmaya bekliyorum.”

Yorumlar