Zonguldak’ın adayı ALAN oldu….

5 Aralık 2018 Çarşamba 16:37

Zonguldak’ın adayı ALAN oldu….

Zonguldak’ın adayı ALAN oldu….

AK Parti Zonguldak belediye başkan adayı Ömer Selim ALAN oldu. Az önce MANŞET 67 tarafından duyurulan Ankara’ya çağırıldı haberinin hemen ardından İl Başkanı Zeki Tosun’ıun bir kez daha aradığı Ömer Selim Alan’a ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulunduğu öğrenildi.

Telefonla bağlantısıyla ulaştığımız AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen'in teyit ettiği aday Ömer Selim Alan olarak açıklandı.

Alan ise yaptığı açıklamada; "Genel Merkez tarafından Ankara'ya çağrıldım. Tüm Zonguldak halkına hayırlı olsun" dedi. Diğer yandan Zonguldak adayının belli olmasının ardından gözler Ereğli adayına çevrildi. Ereğli ile ilgili olarak kesin kararın ise bu hafta sonu ya da en geç önümzdeki hafta için netik kazanacağı iddia edildi. 

ÖMER SELİM ALAN KİMDİR?

1979 Zonguldak'ta doğdu. İlk orta ve liseyi Zonguldak TED Koleji’nde bitirdi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu

2005 yılından bu yana Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Müdürü olarak görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası.

Yorumlar
  • ahmet yalçın
    8 Aralık 2018 Cumartesi 11:46

    AKP SADECE ZONGULDAKDA DEĞİL TÜRKİYENIN HER ŞEHRİNDE HÜSRANA UĞRAYACAK ÇÜNKÜ AĞIRLIKLI İL BAŞKANLARINI VEYE İL BAŞKANLIĞINDA GÖREVLİLERDEN ADAY GÖSTERİLDİ.BUNLARIN NE ŞEKİLDE ADAY OLDUĞUNU BİLİYORUZ KAZANMA SÜREÇLERINI BİLİYORUZ.13 SENEDİR AKP ÜYESİYİM BİR KERE OY KULLANMA ŞANSİM OLMADİ NE DELEGE SEÇİMİNDE NE TEŞKİLAT YÖNETİMINDE ANLAYAN ANLAR YORUMU TÜRKİYEDE ÇOK AĞIR YENİLGİ BEKLİYOR AKP.AMA DEVLET BAHÇELİ PAYANDASI SAYESİNDE ANLAŞILMAYACAK

  • zonguldaklılar
    6 Aralık 2018 Perşembe 23:04

    akp yanlış karar ve kaybetti bu yorumu 31 martta akşm görücez yazın bunu bir kenara hiç istenmeyen muharrem akdemir bile aday yapılsın alır..