ZES’ten meclis milli takıma...

14 Kasım 2018 Çarşamba 17:12

ZES’ten meclis milli takıma...

ZES’ten meclis milli takıma...

Karadeniz Ereğli’nin popüler takımlarından Zonguldak Ereğli Spor ’un formasını giyerek idmanlara katılan Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Katıldığı idman sonrası gündem olan Yavuzyılmaz TBMM Milli Futbol Takımına alındı.

Alpay Özalan ve Saffet Sancaklı gibi önemli milli oyuncularında aralarında bulunduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi Futbol Takımında sol kanat oyuncusu olarak forma giyecek olan Deniz Yavuzyılmaz Meclis Takımı ile idmanlara başladı.

TBMM Milli Futbol Takımı olarak Türkiye’yi uluslararası turnuvada temsil edecek olan vekiller diğer devletlerin Milletvekilleri ile karşı karşıya gelecek.

Yavuzyılmaz açıklamasında ‘Zonguldak Ereğli Spor (ZES) ile idmanlara katılmanın faydasını gördük. Futbol aşkımız yeniden harekete geçti. TBMM olarak diğer devletlerin meclis takımları ile uluslararası turnuvalara katılacağız. Ülkemizi en iyi şekilde çok değerli isimlerle temsil edeceğiz.

KİT Komisyonu ve diğer çalışmalardan fırsat buldukça spor yapmaya gayret gösteriyorum. (ZES) Zonguldak Ereğli Spordan TBMM Futbol Takımına bu kadar kısa sürede transfer olmayı beklemiyordum’ dedi.

Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Meclis Takımında 67 numaralı forma ile mücadele edecek. 

Yorumlar