ZES’TEN tarihi bir TRANSFER gerçekleşti…

24 Eylül 2018 Pazartesi 23:04

ZES’TEN tarihi bir TRANSFER gerçekleşti…

ZES’TEN tarihi bir TRANSFER gerçekleşti…

Zonguldak CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz idmanlara başladı. Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Zonguldak Ereğli Spor’un idmanına katılarak gençlerle spor yaptı.

Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kocaman, Başkan Vekili Kaan Kocaman, Transfer Komitesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Okumuş, Kurucu Antrenör ve Teknik Sorumlu Murat Korkmaz, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ı bizzat ağırladılar. Bölge tarihinde ilk defa bir amatör takımın idmanına forma ve kramponunu giyerek sahaya çıkan ilk Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz oldu. Gençlerle birlikte idman yapan Yavuzyılmaz sergilediği performans ile de göz doldurdu. Yavuzyılmaz açıklamasında;

“Ben sporu çok seven ama şartlar gereği biraz uzak kalan biriyim. Sporcu kardeşlerime eşlik etmek istedim. Her ne kadar zorlansam da onlara ayak uydurabildiğimi düşünüyorum. Topuk şutumdan da anlayacağınız üzere futbola uzak değilim. Tabi o şutumun gol olmasını da isterdim. Ben alışılagelmişin dışında bir yapıya sahibim. Şayet bir takımın idmanına katılacaksam o idmanda formayı terletmeliyim. Zonguldak Ereğli spor benim ailemin takımıdır. İdmana çağırdılar transfer ederseniz gelirim dedim. Tabi işin esprisi bir yana ben sporcu kardeşlerime moral amaçlı burada olmak istedim. Beni ağırlayan Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu’na ve sporcu kardeşlerime teşekkür ederim. İnşallah ligde istedikleri sonuçları alırlar. Kendilerine başarılar dilerim.” dedi.

İdmana 5’e 2 ile başlayan Zonguldak Ereğli Spor daha sonra çift kale maç yaptı. Çift kalede ise Deniz Yavuzyılmaz performansı ile göz doldurdu.

Yorumlar