Yoluna taş koyuyorlar… Ama yine de ‘DURDU’ ramıyorlar…

15 Mart 2019 Cuma 00:32

Yoluna taş koyuyorlar… Ama yine de ‘DURDU’ ramıyorlar…

Yoluna taş koyuyorlar… Ama yine de ‘DURDU’ ramıyorlar…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi İYİ Parti İle Genel Meclis üyesi birinci sıra adayı Sinan Durdu, tüm engellemelere rağmen çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Astığı afişleri yırtılarak sökülen ve bazı kesimlerin baskısı ile kaldırılan Sinan Durdu, kendisini hiçbir olayın yıldıramayacağını ve çalışmasına sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Sinan Durdu, gittiği her köyde vatandaşların tam desteğini alıyor.

Ereğli’ de yıllardır siyasetin içinde olan ve özellikle köylerde vatandaşların büyük sevgisini kazanan Sinan Durdu, İYİ Parti’den İl Genel meclis üyesi olduktan sonra adım atmadık köy bırakmıyor. Bölücek, Çaylıoğlu, Çayırlı başta olmak üzere köylerde çalışmalarına aralıksız devam eden Durdu’ya köylerde yaşayan vatandaşlarda tam destek veriyor.

‘DURDU’ RMAYA ÇALIŞIYORLAR

Bugüne kadar seçim çalışmaları kapsamında birçok köye afişlerini asan Sinan Durdu, asılan afişlerin kişi ya da kişiler tarafından yırtıldığını ve ya asılan iş yerlerinden yine kişi ya da kişilerin baskısı ile indirildiğini, ancak bu yapılanların kendisini daha da hırslandırdığını ifade etti. Durdu açıklamasında “Seçim çalışmalarım sırasında birçok yere afişlerimi astım. Sağ olsun bazı arkadaşlar benden rahatsız olmuşlar ki, afişlerimi ertesi gün yerinde bulamadım. Ya yırtarak asılan yerden indirmişleri, ya da afişi asan vatandaşlarımıza baskı yaparak afişlerin indirilmesini sağlamışlar. Bu benim için sorun değil. Kalite de asla tesadüf değil. Ben çalışmalarıma devam ediyorum edeceğim” dedi.

VATANDAŞLARIMIZIN YOĞUN İLGİSİ BENİ MEMNUN EDİYOR

Yıllardır köylerde vatandaşlarla gerek iş gerekse de özel hayatı ile sürekli olarak görüştüğünü ve halkın kendisine yoğun ilgi gösterdiğini kaydeden Durdu “ Bugüne kadar hep köylerde halkın içinde olan birisi olarak hem iş hem de ziyaret anlamında gitmediğim köy mecra kalmadı. Halkın içinde olan birisi olarak çıkmış olduğum İl Genel Meclis üyesi adaylığımı duyanlar da büyük sevinç yaşıyor. Desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ediyorlar. Aracımı gören vatandaşlar yolumu keserek desteklerini esirgemeyeceklerini söylüyorlar. Şahsıma karşı gösterilen bu yoğun ilgi inanın beni çok mutlu ediyor. Benim derdim, İl genel meclisi üyeliğine seçilirsem, köylerimizin sorunlarını en iyi şekilde gerekli birimlere aktarıp, bu sorunların çözümü için elimi değil gövdemi taşın altına koymak olacak. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Köylerde yaşayan vatandaşlarda İYİ Parti İle Genel Meclis üyesi birinci sıra adayı Sinan Durdu’nun her zaman yanında olduklarını, desteklerini esirgemeyeceklerini ve seçildiği takdirde de kendilerini en iyi şekilde temsil edeceğinden emin olduklarını ifade ettiler.

Yorumlar