Yeni lezzet durağınız hizmete açıldı…

9 Mart 2019 Cumartesi 21:46

Yeni lezzet durağınız hizmete açıldı…

Yeni lezzet durağınız hizmete açıldı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kepez mevkiinde sahipliğimi Bestami Uzun’un yaptığı İstanbul Pide ve Kebap Salonu hizmete açıldı.

Açılışa Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve yöneticileri, Ak Parti Gülüç belde başkanı İsmail Yılmaz, Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Cevdet Civelek, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Talat Şeker, önceki Dönem MHP yöneticisi Ali Toprak, İYİ Parti Belediye Meclis üyesi adayları Firuz Yılmaz ve Muhammet Başkan, önceki dönem belediye meclis üyesi Turgut Tanyıldız, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Bestami Uzun, iş yerinin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ve iş yerinin hayırlara vesile olmasını dilediğini söyledi.

Açılışta konuşan Gülüç belediye başkanı Gökhan Demirtaş ise yeniş açılan iş yerinin hayırlı olmasını dilediğini, iş yerinin açılışının hem para kazanmak olduğunu hem de bununla birlikte işçi istihdam edilmesinin ekmek kapısı olduğunu ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından açılış gerçekleştirildi. Açılış sonrasında katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Yorumlar