Yavuz iddialı konuştu; Bugün start verilsin...

19 Aralık 2017 Salı 12:20

Yavuz iddialı konuştu; Bugün start verilsin...

Yavuz iddialı konuştu; Bugün start verilsin...

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Yavuz, 6. Olağan genel kurul sonrasında ilçe başkanlığı olarak parti içi kongreleri tamamlayacaklarını söyledi. Kadın kolları kongresinin tamamlandığını ve gençlik kolları başkanlığının kongresini yaparak sürecin tamamlanacağını ifade eden Yavuz, 2019 seçimlerine de teşkilat olarak tecrübeleri ile hazır olduklarını kaydetti.

Alaplı’da 2 Aralık tarihinde gerçekleştirilen 6. Olağan kongrede TEK liste olarak yeniden başkanlığa seçilen Ak Parti Alaplı ilçe başkanı Mustafa Yavuz, kendi kongrelerinin hemen sonrasında Kadın Kolları kongresini gerçekleştirdi. Gençlik kolları kongresinin de tamamlanması ile parti içi kongre sürecinin tamamlanacağını ifade eden Yavuz “Bildiğiniz gibi biz 2 Aralık 2017 tarihinde 6. Olağan kongremizi gerçekleştirdik. Arkasından yeni oluşan yönetim kurulunda ki arkadaşlarımızla görev dağılımımızı yaptık. Kadın kolları kongremizi gerçekleştirdik. Önümüzde ki günlerde de kadın kollarımızın kongresini gerçekleştirerek Kongre sürecimizi tamamlamayı düşünüyoruz” dedi.

TECRÜBELİ VE DENEYİMLİ KADROMUZLA 2019 SEÇİMLERİNE HAZIRIZ

Göreve geldiği Ekim 2013 tarihinden bu yana 5 seçim geçiren ve her seçimde başarısını bir üst çıtaya yükselten Ak Parti ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, yönetim ve teşkilat olarak deneyim ve tecrübeye sahip olduklarını, genel merkezin start verdiği gün itibari ile seçim çalışmalarına başlamaya hazır olduklarını kaydetti. Yavuz açıklamasında “Bizim tecrübeli bir ekibimiz var. Bu ekibe ilavelerimiz oldu. 3 yılını doldurmuş arkadaşlarımız vardı. Önceki yönetimimizde. Onlarla da irtibatımız kesilmiyor. Aramıza yeni katılan genç arkadaşlarımızı yetiştirmeye çalışıyoruz. Bazı değişikliklerimiz oldu. Bu arkadaşlarımız görevi yapamadığından değil, biz daha çok genç arkadaşlarımızla çalışmayı onları yetiştirmeye özen gösteriyoruz. Biz her an seçime hazırız. Ekibimiz zaten tecrübeli. Benim göreve geldiğim Ekim 2013 tarihinden itibaren 5 seçimimiz oldu. Arkadaşlarımız tecrübeleri ile gerek mahalle yönetim kurulu gerekse köy yönetim kurulu üyelerimiz hepsi hazır. Sandık görevlilerimiz, müşahitlerimiz de hazır. Bizler tabi ki aksayan yerlerimizde ufak tefek değişiklikler yapabiliriz. Biz şu an bugün seçim ile ilgili start verilmiş olsa teşkilat olarak hazırız. Bize genel merkezimiz ve ilimizden gelen talimatlar konusunda biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu arada üye kayıtlarımız devam etmekte. Çalışmalarımız devam etmekte” dedi.

Yorumlar