Yaşama tutunamadı… Göz yaşları sel oldu...

4 Şubat 2019 Pazartesi 15:59

Yaşama tutunamadı… Göz yaşları sel oldu...

Yaşama tutunamadı… Göz yaşları sel oldu...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Tunç Saydam, sevk edildiği Ankara Cebeci Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Kaza 26 Ocak gecesi Gülüç kavşağında meydana geldi. Gülüç beldesi kavşağında meydana gelen kazada, Mehmet Ali Öztürk (61) yönetimindeki 67 TL 761 plakalı kamyonet, akaryakıt istasyonundan çıkan Cemal Saydam'ın (55) kullandığı 67 TN 815 plakalı otomobile çarptı. Kazada, otomobilde bulunan Ayşe Saydam (53) ve torunları Tunç Saydam (10) yaralandı. Doktorlar, ağır yaralanan ve özel hastanede tedavi gören Tunç Saydam’ın başka bir hastaneye sevkini kararlaştırdı. Tunç Saydam için hava ambulansı talep edildi ancak ambulans hava muhalefeti nedeniyle ilçeye gelemedi. Tunç Saydam bunun üzerine kara yoluyla Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi. Saydam, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Tunç Saydam ilk olarak baba evine getirildi. Burada alınan helalliğin ardından Tunç Saydam için bugün Alaplı Gümeli Beldesi Kale Mahallesi'nde ikindi namazının ardından cenaze töreni düzenleneceği öğrenildi.

Yorumlar
 • Zeynep
  6 Şubat 2019 Çarşamba 16:16

  Gerçekten yavrumuza çok üzüldüm Allah ailesine sabırlar versin Bir cana mal olabileğını bilip umursamayıp kural ihlali yapıp cana kıyanların çok ağır cezalandırılmasını istiyorum böyle olunca belki çok daha az canlar gider Burdan yetkili büyüklerime toplum adına çok rica ediyorum

 • Mehmet
  4 Şubat 2019 Pazartesi 22:46

  Ereğli trafigi istanbulla yarisir. Hiz yapanlar kural dinlemeyenler dolu. Trafik polisi ise yok denecek kadar az. Belli noktalarda neden surekli trafik polisi yok. Cok mu zor 4 5 yere daimi ekip koymak. Carsi deseniz Allah a emanet. Kim kime dum duma..

 • Huseyin
  4 Şubat 2019 Pazartesi 16:09

  Allah rahmet eylesin kardesimize. Mekani cennet olsun aylesine bas sagligi diliyorum