Yaşam savaşını kaybetti...

13 Mayıs 2019 Pazartesi 20:08

Yaşam savaşını kaybetti...

Yaşam savaşını kaybetti...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen olayda, işadamı Şerafettin Kaymaz, hastane önünde aracında intihar etti. Hastaneye kaldırılan Şerafettin Kaymaz’ın kafasından yaralandığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Kaymaz, yaklaşık 5 saat süren yaşam savaşını kaybetti.

Olay, bu akşam saatlerinde Ereğli Devlet Hastanesi önünde meydana geldi. İddiaya göre; otomobiliyle seyir halinde olan işadamı Şerafettin Kaymaz, seyir halinde olduğu aracın arka koltuğunda intihar etti. Araç seyir halindeyken intihar eden Kaymaz’ın şoförü aracı hemen en yakın hastane olan Ereğli Devlet Hastanesi’ne sürdü. Hemen acil servise kaldırılan Şerafettin Kaymaz, yapılan ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine alındı. Kaymaz’ın yaklaşık 5 saat süren yaşam savaşını kaybetti.

 

 

Yorumlar
 • Ilyas karaman
  16 Mayıs 2019 Perşembe 00:39

  Rabbim tahsiratini af eylesin mekanini cennet eylesin rabbim geride kalan kederli ailesine ve sevdiklerine sabirlar ihsan eylesin insallah islerin bu noktaya gelmesine sebep olanlari rabbim el- kahhar ismiyle Kahr -u perisan eylesin

 • Mehmet Yıldırım
  14 Mayıs 2019 Salı 06:08

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınlarına ailesine sabır diliyorum

 • Ramazan Özdemir
  14 Mayıs 2019 Salı 04:47

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, çok iyi bir insandı,,kimler sebep olduysa her iki tarafta da bedelini öder inşallah.

 • Mustafa TURAN
  14 Mayıs 2019 Salı 00:49

  Allah rahmet eylesin, genç güzel kardeşimize... Çok üzgünüz Yıldırım ailesi olaraktan...