Volkan Kaya’nın öğrencileri madalya ile döndü…

12 Nisan 2019 Cuma 16:00

Volkan Kaya’nın öğrencileri madalya ile döndü…

Volkan Kaya’nın öğrencileri madalya ile döndü…

Zonguldak Ereğli ilçesindeki Cnk Bilardo ve Oyun Merkezinin ev sahipliği yaptığı Okullar Arası Zonguldak 8 Top Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Volkan Kaya'nın öğrencileri Zonguldak'ta yapılan İl Şampiyonasından altın madalya ilde döndü.

Cenk Zambakoğlu ve Volkan Kaya’nın işlettiği Cnk Bilardo ve Oyun Merkezinde düzenlenen Zonguldak Okullar Arası 8 Top Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları Ereğli ayağında Volkan Kaya’nın öğrencileri dereceye girmiş ve Zonguldak’taki İl şampiyonasına girmeyi hak kazanmıştı. Zonguldak’ta yapılan İl Şampiyonasında Ereğli’ye Altın Madalya ile döndüler. Erkeklerde Volkan Kaya’nın öğrencileri 3. Ve 4.’lük elde ederken kızlar ise 1., 2., 3. Ve 4.’lük elde etti. İl Şampiyonasından 6 madalya ile dönen öğrenciler Ereğli’ye gurur yaşattılar.

“1- Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi: Özkan Özkan

 2- Zonguldak Fen Lisesi: Eren Arslanoğlu

 3- Zonguldak Ereğli TED Koleji: Tunahan Erben

 4- Zonguldak Ereğli TED Koleji: Hasan Can Elcivan

Kızlar da ise;

1- Zonguldak Ereğli TED Koleji: Morgan Türkkan

2- Zonguldak Ereğli TED Koleji: İrem Günaydın

3- Zonguldak Ereğli TED Koleji: Nehir Çelik

4- Zonguldak Ereğli TED Koleji: Ecehan Yılmaz” oldu.

Zonguldak İl Bilardo temsilcisi ve Milli takımlar antrenörü Deniz Yücesan Cnk Bilardo ve Oyun Merkezinin işletme ortakları Cenk Zambakoğlu ile Volkan Kaya’ya teşekkür etti. Dereceye giren öğrencilerin madalyalarını İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş ve işletme ortağı Volkan Kaya verdi.

İşletme ortaklarından Volkan Kaya açıklamasında; “Dereceye giren tüm sporcularımızı kutluyorum. Emeği geçen GHSM yetkililerine, katılım sağlayan okullarımıza ve salon sahiplerine teşekkürler. Ayrıca sayelerinde benimde madalya almama sebep olan öğrencilerim Tunahan ve Hasan’a, kızlar kategorisinde 1.Morgan Türkkan, 2. İrem Günaydın, 3.Nehir Çelik, 4.Ecehan Yılmaz ‘a ve bize bu imkânı veren Kdz. Ereğli TED Koleji yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar