Veda için bir araya geldiler…

4 Mayıs 2019 Cumartesi 21:26

Veda için bir araya geldiler…

Veda için bir araya geldiler…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Umum Servis araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan ve yönetimi, Servislerini yaptıkları TED koleji müdür ve yöneticileri ile veda kahvaltısında bir araya geldi.

Öğretmen evinde gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğine Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, yöneticileri ve YED kolejine servis çeken servis araçları sahipleri ile TED müdürü Nilay Serter, okul yöneticisi Sair Akçakoca ve öğretmenler katıldı. Kahvaltı programı ile ilgili olarak açıklamada bulunan Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan” Kısa süre sonra 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının sonuna geleceğiz. TED koleji yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte bir kahvaltı programı düzenledik. Amacımız hem yılı değerlendirmek hem de kaynaşmayı bir kez daha sağlamaktı. Katılan herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

TED Koleji müdürü Nilay Serter ise açıklamasında kahvaltı programını düzenleyen Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan ve yönetimine teşekkür ettiklerini kaydetti.

Kahvaltı etkinliğinde Servis sahiplerinden Tuncay Altay’a TED Koleji ekibi doğum günü sürprizi hazırladı.

Yorumlar