Uzun'a en güzel cevabı Alaplı halkı verdi!

4 Şubat 2019 Pazartesi 00:52

Uzun'a en güzel cevabı Alaplı halkı verdi!

Uzun'a en güzel cevabı Alaplı halkı verdi!

AK Parti'nin Alaplı Belediye Başkanı adayı Celil Uzun'un sözlerine vatandaş cevap verdi. 'Sahil yaptılar, kimse gitmiyor' diyen Uzun'a inat vatandaş hafta sonu sahili dolup taşırdı..

Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak; Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin tarafından yapılan sahil bandını eleştiren Celil Uzun Alaplı halkının gazabına uğradı.

Uzun'un 'Alaplı sahilini yaptılar ama kimse gitmiyor' açıklaması sonrası haftasonunu Alaplı sahilindeki vatandaşlarla sohbet etmeye ayıran Belediye Başkanı Nuri Tekin ve eşi Aysel Tekin, 'Alaplı'ya yapılan en büyük hizmet' şeklinde değerlendirdiği sahil bandında daha güzel hizmetler yapacağının altını çizdi.

Başkan Tekin: "Alaplı Aile Sahil Park'ta önümüzdeki dönem daha güzel çalışmalara imza atacağız. Karşıyaka Dolgu alanınında da yapılacak olan çalışmalar ile Alaplı'nın iki yakasını birleştirecegiz. Hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hizmetlerimize sahip çıktılarını gördükçe, çok mutlu oluyorum", şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Harbi yorumcu
    4 Şubat 2019 Pazartesi 18:41

    Meyve veren ağaç taşlanırmış. Başkan doğru yolda halkına hizmet ediyor daha ne yapsın. Sahile laf edileceğine ben de şunu yapacağım deseydi daha iyi oludu.