Üstün Nesil kolejinde ilk ders zili çaldı...

23 Eylül 2017 Cumartesi 12:12

Üstün Nesil kolejinde ilk ders zili çaldı...

Üstün Nesil kolejinde ilk ders zili çaldı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde eğitim öğretim hayatına Merhaba diyen Üstün Nesil Kolejinde öğrenciler ilk ders zili ile sınıflarında yerlerini aldı. Renkli geçen ilk gün de oyunlarında oynandığı okulda öğrencilerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.

Ereğli' ye bağlı Gülüç beldesinde yapımı kısa sürede tamamlanan ve alınan Bakanlık onayıyla birlikte açılışı gerçekleştirilen Üstün nesil koleji öğrencileri ile buluştu. İlk gün çalan ders zili ile sınıflarında yerlerini alan öğrencilerle birlikte öğretmenlerinde heyecan içinde oldukları gözlendi. Öğretmenleri ve yeni arkadaşları ile tanışan çocuklar okul idaresi tarafından hazırlanan değişik oyunları oynayarak güzel anlar yaşadı. Öğrencilerle birlikte öğretmenlerde hazırlanan oyunlarda eski günlerine geri gitti.

Okulun ilk günleriyle ilgili olarak açıklamada bulunan Üstün Nesil Koleji Kurucu Ortaklarından Nilüfer Bostan Okuşluğ büyük bir heyecan içerisinde olduklarını ve bu mutluluğun tarifinin olmadığını söyledi. Okuşluğ açıklamasında "Okulumuz 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile birlikte eğitim hayatına başladı. Öğrencilerimiz yeni okullarında ki yerlerini alarak ilk gün heyecanını bizlerle birlikte yaşadı. Bizlerde çok heyecanlandık. Öğrencilerimiz ile tanışma ve kaynaşmamızın ardından geçmiş yıllarda gözde olan oyunlarımızı öğrencilerimiz ile birlikte oynadık. Bizler Üstün nesil Koleji olarak öğrencilerimizin başarılı bir eğitim öğretim yılı geç,irmeleri için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Yorumlar