Üstün Nesil gücüne güç katıyor…

21 Şubat 2019 Perşembe 22:25

Üstün Nesil gücüne güç katıyor…

Üstün Nesil gücüne güç katıyor…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde eğitim öğretim hayatını sürdüren Üstün Nesil Koleji, yeni projeleri ve bursluluk sınavı ile gücüne güç katarak eğitime katkı vermeye hazırlanıyor.

Üstün Nesil Koleji yeni atılımlarla daha güçlü geliyor. Piyasada çıkan söylentilerin aksine “Yabancı Dil Yatırımlarıyla”  büyümeyi ve dil eğitiminde çığır açmayı planlıyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Üstün Nesil Koleji Kurucularından Nilüfer Bostan Okuşluğ “Üstün Nesil Koleji’ni kapatmayı kesinlikle düşünmüyoruz. Okulca dimdik ayaktayız. Kadromla öğrencilerimle ve velilerimle kocaman bir aile olduk ve bu aileyi bozmaya hiç niyetimiz yok” dedi

Okuşluğ açıklamasında şunlara yer verdi; “Her geçen gün güçlenerek daha da büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Yeni ve sıra dışı projelerimizle Ereğli halkına ve öğrencilerimize hizmet vermeye ve eğitim öğretim faaliyetlerine son hız devam ediyoruz. Yeni kayıt dönemiyle birlikte Mart ayı içerisinde “Bursluluk Sınavı” yapacağımızı bu mecrayla duyuruyorum” dedi.

Yorumlar