Üstün Nesil Koleji’nin GURUR günü…

8 Haziran 2018 Cuma 15:07

Üstün Nesil Koleji’nin GURUR günü…

Üstün Nesil Koleji’nin GURUR günü…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç beldesinde bu sene eğitim öğretim hayatına başlayan Üstün Nesil Koleji ilk mezunlarını vermenin gururunu yaşıyor. Mezun olan öğrenciler karnelerini ise İl Milli eğitim Müdürü Pervin Töre’nin elinden aldı.

Ereğli’ de 2017-2018 yılında eğitim öğretim hayatına başlayan ve verdiği eğitim ile kısa sürede adından söz ettiren Üstün Nesil Koleji ilk mezunlarını verdi. Okul binasında düzenlenen karne dağıtım törenine Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Milli eğitim Müdür Yardımcısı İlhan Sabit Memiş, Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Aksoy, Üstün Nesil Kurucu ortakları Evren Okuşluğ ile Nilüfer Bostan Okuşluğ ile öğrenci velileri katıldı.

Öğrencilere karneleri protokol üyeleri tarafından verilirken, İl Milli eğitim Müdürü Pervin Töre Üstün Nesil Koleji’nden övgü ile bahsetti. Törende konuşan Töre “Öğrencilerimiz bugün burada karne sevinçlerini yaşıyor. Bizlerde biraz hüzün yaşıyoruz. Bunun sebebi ise öğrencilerimizden 3 aylığına uzak kalmamızdandır. Bugün öğrencilerimizi siz değerli anne ve babalara 3 aylığına emanet olarak veriyoruz. Emanetlerimizi yeni eğitim öğretim yılında tekrar sizlerden geri alacağız. Üstün Nesil Koleji’nin öğrencileri olan sizler çok şanslısınız. Güzel bir okulunuz ve iyi bir eğitim veren öğretmenleriniz var. Sizleri çok seviyorum. Bu vesile ile yaklaşan Kadir gecenizi ve Ramazan bayramınızı kutluyorum” dedi.

İl Milli eğitim Müdürü Pervin Töre ve protokol üyeleri konuşmanın ardından öğrencilerin karnelerini dağıttı. Tören sonunda gazetecilere açıklama da bulunan Üstün Nesil Koleji kurucu ortaklarından Nilüfer Bostan Okuşluğ “Sene başında kurulmasına rağmen Üstün Nesil koleji kısa sürede eğitim camiasında yerini aldı. Bugün de ilk mezunlarımızı vermenin heyecanını, mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yorumlar