Üstün Nesil Koleji TAM KADRO eğitime hazır…

16 Eylül 2018 Pazar 16:49

Üstün Nesil Koleji TAM KADRO eğitime hazır…

Üstün Nesil Koleji TAM KADRO eğitime hazır…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine Bağlı Gülüç beldesinde faaliyet gösteren Üstün Nesil koleji yönetimi ve öğretmenleri, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı sayılı saatler kala moral motivasyon yemeğinde bir araya geldi. Yemekte konuşan Üstün Nesil Kurucu Ortağı Nilüfer Bostan Okuşluğ “Üstün Nesil Koleji olarak bizler Kocaman bir aileyiz. Ailemiz üyeleri ile bir araya geldik. Üstün Nesillerin yetişeceğine inandığımız yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun” dedi.

Ereğli’ de geçtiğimiz sene Gülüç beldesinde hizmete giren, daha yeni olmasına rağmen eğitimde farklılığını hissettiren, girilen yarışmalarda öğrencilerinin iyi dereceler elde ettiği Üstün Nesil Koleji yönetimi ve öğretmenleri moral yemeğinde bir araya geldi. ERDEMİR Göztepe restoranda düzenlenen yemekte konuşan Üstün Nesil Kurucu Ortağı Nilüfer Bostan Okuşluğ “Üstün Nesil Koleji olarak bizler Kocaman bir aileyiz. Ailemiz üyeleri ile bir araya geldik. Üstün Nesillerin yetişeceğine inandığımız yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun” dedi.

Üstün Nesil Koleji öğretmenleri ise Üstün Nesil Koleji’nde çalışmaktan dolayı mutluluk duyduklarını yeni eğitim öğretim yılına Ütün Nesil Koleji olarak hazır olduklarını ifade ettiler.

Yorumlar