Üstün Nesil Koleji Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde....

26 Aralık 2018 Çarşamba 19:44

Üstün Nesil Koleji Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde....

Üstün Nesil Koleji Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde....

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Üstün Nesil Koleji kurucuları Nilüfer Okuşluğ ve Evren Okuşluğ, engelli yaşam dernekleri ile yaptıkları bir çok proje sonrasında Ankara’ya Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet edildi.

Üstün Nesil Koleji yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle ses getirmeye devam ediyor.Engellilerle alakalı yaptığı projeler ile ilgili Cumhurbaşkanlığı Külliye sine davet edilen Üstün Nesil Koleji Kurucuları Nilüfer Okuşluğ ve Evren Okuşluğ’un çeşitli Engelli Yaşam Dernekleriyle ortak çalışmalar yürüttükleri ve bu çalışmaların ardından Ankara’dan davet edildikleri öğrenildi.

Üstün Nesil Koleji kurucularından Nilüfer Okuşluğ duygularını şu sözlerle dile getirdi “Ankara ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel projeler ve gelişmeler var. Bu gelişmeleri gerek öğrencilerimiz, gerek öğretmenlerimiz, gerek velilerimiz ve gerekse de İlçe ve bölge halkımızla paylaşacağız. Büyük bir aile olan Üstün Nesil Koleji’mizin başarıları bundan sonra da devam edecek. Ankara’da ki toplantıda Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk ile görüşme fırsatımız ve projelerimizden bahsetme fırsatını bulduk. Kendisine ilgilerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar