Ufukta erken seçim mi var?..

9 Aralık 2017 Cumartesi 18:37

Ufukta erken seçim mi var?..

Ufukta erken seçim mi var?..

15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. Yıldönümünde yapılacağı belirtilen erken seçimler için Zonguldak genelinde anket çalışması başlatıldığı iddia edildi.

Sabah saatlerinden itibaren Zonguldak genelinde telefon ile yapılan ankette AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun mecliste sizi yeterine temsil ettiğine inanıyor musunuz? Ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?, sorularının sorulduğu görüldü..

Yaklaşık 10 gün önce Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın başarısının sorgulandığı anketin CHP’liler tarafından  yaptırıldığı belirtilirken, bugün yaptırılan anketin ise AK Parti Genel Merkezi tarafından yaptırıldığı iddia edildi.

Yorumlar
  • partili
    10 Aralık 2017 Pazar 17:46

    olsunda vatandaşı tanımayan vekileri dğiştirsek artık. basın önünde varız derler fakat ne bölgede nede ankarda yüzümüze bakmıyırlar heleki fatih başkan. telefona bakmaz gördüğünde kaçar yeter hele birde anketciler bize denk gelseya

  • Ereğli engelli biriyim
    9 Aralık 2017 Cumartesi 22:53

    Tek merak ettim var ereglii belediye sınırları İETT kurma yetkisi varmı varsa neden olmuyor illa Cumhurbaşkanı na yazmamız gerekiyorsa yazalım ve köy yollari rezillik getiriyor Zonguldak a bağlı belediyelerin hangisinde İETT var neden halkı ezdiryosunuz bana açıklama yapma imkanı varmi