Tüm hayvanlar korunmaya muhtaçtır…

4 Ekim 2018 Perşembe 17:09

Tüm hayvanlar korunmaya muhtaçtır…

Tüm hayvanlar korunmaya muhtaçtır…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi EREYLİN alışveriş merkezinde faaliyet gösteren GEZER akvaryum, 04 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında EREYLİN alışveriş mağazasında güvercin yemi dağıttı.

EREYLİN alışveriş merkezinde faaliyet gösteren GEZER akvaryum ve Pet Shop çalışanları 04 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında hayvanların korunmaya ihtiyacı olduğunu hatırlamak ve aç kalan sokak hayvanlarının beslenmeye ihtiyacı olduğuna dikkat çekmek amacıyla program düzenledi. İlk olarak iş yerlerine gelen müşterilerine yem dağıtan GEZER akvaryum ve Pet Shop çalışanları daha sonra EREYLİN alışveriş merkezinde faaliyet gösteren firmalara, çalışanlarına ve müşterilerine yem dağıttı.

Günün anlamı ile ilgili de firmalara, çalışanlarına ve müşterilerine bilgiler verilirken, etkinlik hakkında açıklama da bulunan Beyza Açıkgöz “Bugün hayvanları koruma günü olduğu için GEZER akvaryum ailesi olarak küçük dostlarımıza armağanlarımızı veriyoruz.  Hayvanları koruma günüde kuşlarımıza yemlerimizi dağıtmak için müşterilerimize veriyoruz.  Bugün CAN dostlarımızı unutmayalım. Kedi köpek ve diğer sokak hayvanlarını da unutmayalım” dedi.

Diğer yandan torunu ile GEZER akvaryum ve Pet Shop’a gelen bir vatandaş, kendisine verilen yemi torunu ile birlikte kuşlara atarak torununu sevindirdi.

Yorumlar