Topluluk üyeleri yeni çalışma programı için bir araya geldi…

20 Ekim 2018 Cumartesi 19:40

Topluluk üyeleri yeni çalışma programı için bir araya geldi…

Topluluk üyeleri yeni çalışma programı için bir araya geldi…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi (EEF) Genç kalemler topluluğu yeni eğitim öğretim yılında yeni öğrencileri ile bir araya geldi. Tanışma toplantısında konuşan Ereğli Eğitim Fakültesi Doktora Öğretim Üyesi Erhan Yeşilyurt, yıl boyunca öğrencilerle birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Ereğli belediyesi Sahil kafe de öğrencilerle bir araya gelen Doktora Öğretim Üyesi Erhan Yeşilyurt “Biliyorsunuz Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi olarak burada toplanmış bulunuyoruz. Fakültemizin ‘Genç Kalemler Edebiyat Topluluğu’ nun başkanlığını yürütüyorum. Öğrenci başkanımız da aramızda. Bugün burada tanışma ve kaynaşma adına toplandık. Dönem boyunca hangi etkinlikleri yapacağımız üzerine fikir üreteceğiz. İlk etkinliğimiz sizin sayenizde haftaya Salı günü gerçekleştirilecek. Haftaya benim konferansım olacak. Daha Sonra Turgut Kaçmaz beyefendi ile Çanakkale anılarını ve kendi müzesini anlatacak. Aralık ayına kadar bir çok etkinliğimiz olacak. Bunun yanında İstanbul Medeniyet Üniversite’nden Hayati Yavuzer hocamız gelecek. Gülbi Kemal ile ilgili onun bir sunumu olacak. Recep Çetin hocamı zile beraber. Daha sonra tiyatro etkinliğimiz başlayacak. Dönemi bu etkinliklerle kapatacağız. Sayenizde daha güçlü adımları ileriye doğru atmaya devam edeceğiz. Bugün burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Düzenlenen toplantı Doktora Öğretim Üyesi Erhan Yeşilyurt’un konuşmasının ardından öğrenciler yapılan sohbet ve tanışma programıyla sona erdi.

Yorumlar