Topçalı halkı çamurdan kurtuluyor...

31 Aralık 2016 Cumartesi 17:01

Topçalı halkı çamurdan kurtuluyor...

Topçalı halkı çamurdan kurtuluyor...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Topçalı mahallesinde sosyal medyada yollarının durumunu anlatan vatandaşlarla ilgili yapılan haber sonrasında Ereğli belediyesi yolda çalışma başlattı.

Ereğli' ye bağlı Topçalı mahallesinde yaşayan vatandaşlar bozuk olan yollarıyla ilgili sosyal medyadan çağrıda bulunmuş, yolda yürümekte dahi zorlandıklarını, çamur içinde kaldıklarını kaydeden vatandaşlar, belediye yetkililerine seslenerek yolla ilgili çözüm istedikleri yolla ilgili Sosyal medya da fotoğrafları yayınlamıştı. Haber merkezimize ulaştırılan fotolar sonrasında yapılan haberin ardından Ereğli belediyesi harekete geçerek yolda çalışma başlattı. Yolda ilk olarak greyder ile temizlik çalışmasının yapılmasının ardından yola beton döküldüğü belirtildi. Mahalle halkı yolun yapım çalışmasına başlanmasından dolayı Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Uysal' ve belediye personeline teşekkür ettiklerini söylediler.

Yorumlar
  • Ereğli 'li
    1 Ocak 2017 Pazar 04:01

    O yolun neresinde çalışma yapıldı, her gün gidip geliyorum o yoldan, yoldaki derin cukurlarin su birikintilerinin fotograflarini çekip asayım mı belediyenin önüne?

  • adem
    1 Ocak 2017 Pazar 01:04

    Anayollarimiz kosdebek yuvasi kamiyonlar yollarimizi bitiriyor agir tonajli araclar yuzunden bozuluyor herkez biliyorki agirtonajli araclar hattindwn fazla yukluyorlar yollarimiz rezillik dirumda belediye baskanimizdan ricamiz yollarimiza bir care sayin belidiye baskanimiz rica