Teşekkürler Büyük Galatasaray Taraftarı!..

12 Ağustos 2018 Pazar 11:16

Teşekkürler Büyük Galatasaray Taraftarı!..

Teşekkürler Büyük Galatasaray Taraftarı!..

 

Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu  tarafından organize edilen , 05 Ağustos Amfi Tiyatrodaki Süper Kupa Finali ve 09 Ağustos Büyük Anadolu oteldeki 21.Şampiyonluk Balosu  Galatasaray’a yakışır şekile yapıldı.

Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Timur Şen konuya ilişkin yaptığı basın açıklamasında Karadeniz Ereğli’deki Galatasaray taraftarlarına teşekkür ederek, bundan sonra daha farklı ekinlik ve programlara imza atacaklarını vurguladı. Şen konuya ilişkin yaptığı basın açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi;

 "Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu  tarafından organize edilen , 05 Ağustos Amfi tiyatrodaki Süper Kupa finali ve 09 Ağustos Büyük Anadolu Oteldeki 21.Şampiyonluk Başosu,  büyük katılımlarla Galatasaray’ımıza yakışır bir şekilde geçmiştir. 

Birlikteliğin büyük bir güç oluşturduğu , Galatasaray çatısı altında bu gücün daima hissedileceğini siz saygı taraflarlarımızla bir kez daha göstermiş olduk. Camiamızın taraftarları olarak takımımızın başarılarını kutladığımız gibi , zor günlerinde de yanında yer alarak , etkin ve verimli bir atmosfer oluşturup takımımıza her daim moral ve güç kaynağı olmaya devam edeceğiz. Sizlerin maddi ve manevi destekleri ile dernek faaliyetlerimizde ki etkinliğimizi daha üst seviyelere taşıyarak , adımızıdan ve gücümüzden daha sık bahsedilir hale getirebilmek ve camiamıza daha faydalı olabilmek inancıyla yönetim kurulumla birlikte çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

 Saygı değer Galatasaray taraftaları ve dernek Üyelerimiz ; maddi-manevi katkılarınız ve  organizasyonumuzlara iştiraklarınızla , bizlerle aynı havayı soluduğunuz için  şahsım ve yönetim kurulum adıma teşekkürü bir borç bilirim.” Dedi

 

 

Yorumlar