Tekin’e kalabalık karşılama…

14 Mart 2019 Perşembe 23:29

Tekin’e kalabalık karşılama…

Tekin’e kalabalık karşılama…

Zonguldak’ın Alaplı ilçe belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Nuri Tekin, Türk Metal sendikası Ereğli şubesini ziyaret etti.

Alaplı ilçe belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Nuri Tekin, beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Alaplı İlçe başkanı Hüseyin Tosun, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Türk Metal Sendikası Ereğli Şube başkanı Metin Ercan, yönetimi ve ERDEMİR işçilerini ziyaret etti. Kalabalık bir grup tarafından karşılanan Alaplı ilçe belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Nuri Tekin, ziyarette yaptığı konuşmada “ Emekçi arkadaşlarımızın ekonomik ve sosyal haklarını ‘olması gereken değerde’ sağlamalarından dolayı; bölgemize ve ülkemize katkıları büyük olan Erdemir ve Türk Metal Sendikası’nı kutluyorum. İşçi kardeşlerimizin de alın terlerinin karşılığında alacakları ücretlerini aileleriyle birlikte sağılık ve sıhhat içinde harcamalarını diliyorum” dedi.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube başkanı Metin Ercan ise konuşmasında Alaplı ilçe belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Nuri Tekin ve beraberindeki heyete hem ziyaretleri hem de kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Ziyaret hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar