Sosyal Medya ve Manşet67 sayesinde…

8 Temmuz 2019 Pazartesi 19:52

Sosyal Medya ve Manşet67 sayesinde…

Sosyal Medya ve Manşet67 sayesinde…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 6 Temmuz’da Sarıkorkmaz Mahallesinde küçük bir çocuk tarafından kaçırılarak fındıklıkta saklanan Pars kaçıran küçük çocuk tarafından ailesine ulaştırıldı. Hasan Gülen Manşet67 ve Sosyal Medya sayesinde Pars’a kavuştuklarını belirtti.

Olay 6 Temmuz Cumartesi günü sabah saatlerinde Sarıkorkmaz Mahallesi Cevizler Mevkiinde meydana geldi. Hasan Gülen’in 40 günlük iken sahiplendiği Dogo Argentino cinsi olan 7 aylık Pars küçük bir çocuk tarafından kaçırıldı. Hasan Gülen’in sosyal medya paylaşımları ve haberimizin ardından dikkatler Pars’ın üzerine çekildi. Küçük çocuğun Kepez Mahallesinde bir fındıklıkta yaklaşık 3 gündür sakladığı köpeği sakladığı öğrenilirken haberin ve paylaşımların ardından küçük çocuk korkarak köpeği ailesine teslim etti.

Hasan Gülen ve ailesine teslim edilen Pars’ın Eymen Gülen ile buluşmalarında mutlulukları dikkatleri çekti. Hasan Gülen ise oğlu ve köpeklerinin buluşma anını Sosyal Medya Facebook sayfasında paylaştı. Hasan Gülen paylaşımında;

“Çok şükür yavrumuzu bulduk. Merak eden arayan soran herkesten Allah razı olsun. Sosyal medya sayesinde bulundu. Doğru yerde doğru şekilde kullandığında sonucu güzel oluyor.” İfadelerine yer verdi.

MANŞET67 VE SOSYAL MEDYA SAYESİNDE…

Hasan Gülen ile irtibat kurduğumuz zaman bizlere teşekkür eden Gülen; “İnanın haberinizi okurken bile duygulandık. Size çok teşekkür ederim. Sosyal medya ve siz sayenizde köpeğimize kavuştuk. Çok çok teşekkürler.” dedi

Yorumlar