Sorunları karış karış tespit ediyorlar…

3 Ekim 2018 Çarşamba 12:37

Sorunları karış karış tespit ediyorlar…

Sorunları karış karış tespit ediyorlar…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Uzunmehmet Mahallesi Muhtar adayı Erdal Bozkurt, beraberinde aza adayları ile birlikte toplantıda bir araya geldi. Bozkurt, aza adayları ile birlikte amaçlarının Uzunmehmet mahallesinin hak ettiği ve yapılması gereken hizmetleri almasını sağlamak olduğunu söyledi.

Uzunmehmet Mahallesi Muhtar adayı Erdal Bozkurt aza adayları Yücel Özdemir, Cemalettin Bekdaş, Rasim Yıldızhan, Göker Yarbaşı, Mehmet Uludağ, Mustafa Kaya, Reşat Aldemir, Ferhat Yılık, Serkan Çebni ile birlikte seçimlerle ilgili olarak toplantıda bir araya geldi. Bozkurt toplantı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada aza adayları ile birlikte amaçlarının Uzunmehmet mahallesinin hak ettiği ve yapılması gereken hizmetleri almasını sağlamak olduğunu söyledi. Bozkurt konuşmasında “Uzunmehmet mahallesi sakinleri ile sürekli görüşüp istişare içindeyiz. Mahallemizin bizim bilmediğimiz sorunları ve yapılması gerekenlerle ilgili olarak mahalleli sakinlerimizden görüş alıyoruz. Yaptığımız görüşmelerin ardından aza adaylarımızla bir araya gelerek sorunlarsın çözümü ve çözüm noktası hakkında görüşmeler yapıyoruz. Uzunmehmet mahallesinde yaşayan bizler ve mahalle halkı hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi.

Bozkurt çalışmalarının devam edeceğini seçimlerde Mahalle halkının teveccühü ile Muhtarlık seçimlerini kazanacaklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar