Sinan Kabatepe’ye saldırı anı!...

10 Nisan 2018 Salı 15:30

Sinan Kabatepe’ye saldırı anı!...

Sinan Kabatepe’ye saldırı anı!...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde silahla vurulan Muhtar Ayhan Duman’ın yeğeni Özgür D. Görüntü alan gazeteci Sinan Kabatepe saldırdı. O anlar Gazeteci Sinan Kabatepe’nin kamerasına işte böyle yansıdı.

Haberi alır almaz Anadolu hastanesine giden gazeteci Sinan Kabatepe çekim yaptığı sırada sürekli belini tutan ve muhtarın yeğeni olduğu öğrenilen Özgür D. Polislerin yanından ayrılarak gazeteci Sinan Kabatepe’ye saldırdı. Kamerasını ve fotoğraf makinesini kırmaya çalıştı. Boynundan tutarak yere düşürmeye çalışan Özgür D. Yi polilser etkisiz hale getirerek uzaklaştırdı. Gazeteci Sinan Kabatepe’nin Özgür D.’ Den şikayetçi olacağı öğrenildi.

GÖREVİNİ YAPAN GAZETECİLERE SALDIRANLAR DAHA ÖNCE DE CEZA ALMIŞTI

Diğer yandan ilçede birçok asayiş olayına giderek Vatandaşları bilgilendirmek amacıyla görev yapan gazetecilere zaman zaman saldırılar yaşanırken, yaşanan saldırılar sonrasında gazetecilerin şikâyetçi olduğu saldırganlar Türk Adaleti önünde ceza almıştı.

Yorumlar
 • Sinan’ın yanındayız
  16 Nisan 2018 Pazartesi 01:19

  Ereğlide senden daha iyi bu işi yapan dürüst namuslu bir gazeteci daha gelmedi seni yıldırmaya çalışacaklar ama asla yılma bu yoldan şaşma kardeşim her zaman böyle ol kimse seni yıpratamaz bu saldırılarla

 • Cem yalçın
  11 Nisan 2018 Çarşamba 14:40

  Cesur dürüst Gazeteci bu sana ilk de olmayacak sonda onun için bildiğin yoldan şaşma bu memleketin senin gibi dürüst gazetecilere ihtiyacı var çok geçmiş olsun

 • Suat Önder
  10 Nisan 2018 Salı 22:11

  Sinan kardeşim Demirden korkan Trene binmez. Durmak yok GAZETECİLİK SANA YAKIŞIYOR.

 • Meral ozbasakci
  10 Nisan 2018 Salı 16:30

  Başın özgürdür..siddetle kınıyorum herkes görevini yapıyor ark.gecmis olsun