Şekerler tezgahlarda...

22 Mayıs 2020 Cuma 15:50

Şekerler tezgahlarda...

Cumartesi günü de şeker alabilirsiniz…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ramazan Bayramı sebebiyle bayramlık şekerler tezgâhlarda yerini aldı. Ereğlili vatandaşların rağbet gösterdiği bayram şekerlerini satışa sunan Rüya Kuruyemiş sahibi Tekin Alabaş, iş yerlerinin Cumartesi günü de hizmet vereceğini ifade etti.

Ramazan bayramına günler kala, Ramazan bayramının vazgeçilmezi olan bayram şekeri tezgâhlarda yerini aldı. Çeşit çeşit şekerlerin ve çikolataların satışa sunulduğu tezgâhlarda en çok rağbeti ise bonbon şekerler görüyor.

Yıllardır ilçede halka hizmet sunan Rüya Kuruyemiş sahibi Tekin Alabaş, vatandaşların bayrama iki gün kala şeker alımına daha çok rağbet gösterdiğini söyledi. Alabaş konuşmasında “Bu sene bilindiği üzere Koronavirüs sebebiyle zor günler geçiyoruz.  Ramazan bayramı dolayısıyla şeker satışlarımız devam ediyor. Her ne kadar Koronavirüs mübarek Ramazan ayımızı da etkilese de halkımıza en taze şeker ve çikolata ürünlerini sunuyoruz. İşletmemiz Cumartesi günü de hizmet verecektir. Şimdiden İslam aleminin Ramazan Bayramı Mübarek olsun” dedi.

Yorumlar