Sedye yerine sırtında taşıdı...

5 Mart 2018 Pazartesi 14:18

Sedye yerine sırtında taşıdı...

Sedye yerine sırtında taşıdı...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde oynanan Kadınlar futbol liginde sakatlanan oyuncu saha kenarına sedye yerine yardımcı antrenörün sırtında çıkarıldı. Sahada ambulansın bulunmadığı ve sağlık ekiplerinin de yer almadığı öğrenildi.

Olay ilçe spor müdürlüğüne bağlı Beyçayırı stadyumunda meydana geldi. Alınan bilgilere göre Kadınlar futbol birinci liginde mücadele eden Ereğli belediye spor sahasında Samsun İlk adım sporu konuk etti. Maçın hakemi karşılaşmanın 76. Dakikasında rakibi ile girdiği pozisyonda sakatlanan Ereğli belediye sporlu oyuncu Başak Özbebek’in tedavisinin saha kenarında yapılmasını istedi. Oyuncu, saha kenarına sedye ile değil yardımcı antrenör Ercan Yaman’ın sırtına bindirilerek çıkarıldı. Saha içerisinde sağlık ekipleri ve ambulansın bulunmaması seyircilerin tepkisine neden oldu. Tedavisi saha kenarında yapılan futbolcu, daha sonra yeniden oyuna dahil oldu. Seyirciler daha büyük bir sorun karşısında oyuncuların hayati tehlikelerinin ortaya çıkabileceğini ve maçlarda sahada ambulans olması gerektiğini ifade ettiler.

Yorumlar
  • Kdz.Ereğli Belediyespor taraftarı Kemal A.
    5 Mart 2018 Pazartesi 22:18

    Bu maç için Dr.Ayhan Soysal görevli olup maçın başlamasına 30 dakika varken stadta yerini almış olup saha komiserlerine geldiğini belirtmiş olup maçın bitimine kadar görevinin başında yani sahada bulunmuştur.Umarım yanlış anlaşılmayı gidermek için bu yorumumu yayınlarsınız. Bayan futbolcumuzun taşınması Ercan hocanın futbolcusuna olan jestidir.Kaldıkı futbolcumuz yürüyecek durumda olduğu Dr.Ayhan Soysal tarafından belirtilmiştir.