Seçimden 3 gün önce yapılır mı?

3 Ekim 2018 Çarşamba 11:21

Seçimden 3 gün önce yapılır mı?

Seçimden 3 gün önce yapılır mı?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Şoförler ve Otomobilciler Odası, şehirlerarası yolcu otobüslerinin Alaplı ve Kdz.Ereğli Terminal arasında yolcu indirip-bindirmesinin yasaklanmasını istediği ortaya çıktı!..

Girdiği her ortamda Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaların yolcu indirip-bindirmelerinin yasaklanması konusunu Ereğli Belediye’sinin sorumluluğunda olduğunu iddia eden Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yardımcısı Ahmet Küçük’ün Şehirlerarası Otobüs firmalarına gönderdiği tutanakla, yolcu indirmelerinin yasaklanması gerektiğini belirttiği ortaya çıktı.

27 Ocak 2018 tarihinde yapılan Şoförler Odası seçimlerinden 3 gün önce 24.01.2018 tarihinde yazılan tutanak şaibeli bulunurken; Civelek’in seçimlerde garaj taksinin oyunu alabilmek için böyle bir yönteme başvurduğu iddia edildi.

“UYSAL TABELALARI KALDIRDI!..”

Konuyla ilgili telefonla görüştüğümüz Şoförler Odası Başkan yardımcısı Ahmet Küçük, yaptığı açıklamada, Belediye’nin yol güzergâhına koyulan “yolcu indirmek yasak” tabelalarını kaldırdığı, bunun kabul edilemeyeceğini belirtirken; “Biz artık Uysal’ı desteklemiyoruz. Bunu da her ortamda söylüyoruz. Tabelaları kendi koydu. Sonra kendi kaldırdı!..”, dedi.

Yorumlar
  • Esmer
    4 Ekim 2018 Perşembe 10:29

    Şoförler odasi ilk önce ereglide bulunan halk otobusu ve ticari taksilerinin bu yol üzerinde tirafigi nasıl bir tehlikeye soktuklarini görsün yol ortasında yolcu indir bindir yapan durak harici duran şehirler arası otobüsler değil halk otobüsleri ve ticari taksilerdir.

  • hatice
    4 Ekim 2018 Perşembe 09:48

    sayın Ahmet küçük başkan Uysal ereğliler için bişeyler yapmaya çalışıyor.yolcu indirmek yasak tabelalarının kaldırılması neden bu kadar koydu.niyetiniz neki bukadar tepki ve kin gösteriyorsunuz.vatandaştan yanamısınız yoksa birilerine yaranmak içinmi oradasınız