Şahin ziyaretlerini sürdürüyor…

13 Mart 2019 Çarşamba 13:59

Şahin ziyaretlerini sürdürüyor…

Şahin ziyaretlerini sürdürüyor…

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinden yapılan açıklama şu şekilde; AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin Kepez’de kahvehanede vatandaş ile buluştu ve, “Bizim enerjimiz var. Kapı kapı geziyoruz. Diğerleri niye gezmiyor?” dedi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin dün akşam Kepez’de halk ile bir araya geldi.

Kahvehanede vatandaşlar ile buluşan Erol Şahin’e, Kepez Muhtarı Baki Karaarslan’da tam destek verdi.

Belediye Meclisi Üyesi adayları ile birlikte Kepez’e giden Erol Şahin, Kepez’in sorunlarının tamamını bildiğini ifade etti ve bu sorunların hepsinin çözüleceğini söyledi.

Belediye Meclisi Üyesi Adayı Fuat Ulaş’ın sorunları tek tek sıraladığı kahvehane toplantısında Erol Şahin projelerini anlattı ve vatandaşların yürüyen merdivenli üst geçit taleplerinin de yerine getirileceğini söyledi.

Belediye başkanının sadece yol yapan, su getiren ve çöp toplayan biri olmadığını vurgulayan Şahin, Belediye Başkanının halkını dinleyen, sorunlara çözüm bulan ve özellikle istihdam yaratan sanayiciye de sahip çıkan bir insan olması gerektiğinin altını çizerek , “Ben belediye başkanı bile olmadan bölgemi düşündüğüm için Düzce'ye yatırım yapmayı planlayan bir sanayiciyi ikna edip Ereğli’ye yatırım yapmasını sağladım. Bugün o tesiste 250 kişi çalışıyor” dedi.

Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) yıllardır suyunu bile Alaplı’dan aldığını ve Ereğli’den su verilmediğini hatırlatan Şahin, “Biz yatırımcının sadece suyunu vermekle kalmayacağız. Yatırım yapan herkesin yolunu, kanalizasyonunu ve hatta hafriyatını bile bedava yapacağız ki Ereğli’ye yatırımcı gelerek istihdam sağlasın” şeklinde konuştu.

20-25 yıldır Ereğli’de belediye başkanlığı yapanların bu ilçenin sorunlarını çözmediğini vurgulayan Şahin, Ereğli’de bir düğün salonu bile yapılmamış olduğunu, yapılan düğün salonunun da yerin altında bulunduğunu, en güzel yeri olan üzerinin de tüccara verildiğini hatırlattı ve Ereğli’de dar gelirlinin de lüks ortamda düğün yapabileceği düğün salonlarını yapacaklarını söyledi.

Şahin, “Benim yaşım 52. Enerjim var, donanımım var. Kapı kapı geziyoruz. Diğerleri niye gezemiyor?  Ayrıca bizi güçlü kılan çok özel bir durum da var. Bu da Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkamızda olmasıdır” diyerek, Ereğli halkından 31 Mart’ta 25 meclis üyesi istediğini, böylece seçim sonrası Cumhurbaşkanının makamına daha güçlü bir şekilde giderek her türlü hizmeti alabileceklerini söyledi.

19 Mart Salı günü Ereğli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanının en güzel şekilde karşılanması gerektiğini de ısrarla vurgulayan Erol Şahin, “Ereğli’nin başına talih kuşu kondu. Cumhurbaşkanımızın Ereğli’ye olan bu ilgisini ve sevgisini karşılıksız bırakmayalım ki istediğimizi alabilelim” dedi.

Vatandaşlara projelerinin yer aldığı katalogları dağıtan Erol Şahin’in konuşması zaman zaman slogan ve alkışlarla kesildi.

Şahin kahvehane toplantısı sonrası Kepezliler Elele Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne de nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek yöneticileri Şahin’in yanında olduklarını ve desteklediklerini bildirdiler.

Seçim çalışmalarını sürdürüyor...

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’e partisinin tüm kadroları sahip çıkıyor. Belediye Başkanı aday adaylarından tutun da, mevcut meclis üyelerine kadar herkes Şahin ile birlikte sahada çalışıyor.

31 Mart seçimlerine çok az bir süre kala AK Parti Kdz. Ereğli’de tek yumruk oldu.

Belediye Başkanı Adayı Erol şahin’e seçim çalışmalarında destek vermek için partinin tüm mensupları sahada. Belediye başkanı aday adaylarından tutun da, mevcut belediye meclis üyelerine, teşkilatın yönetim kurulu üyelerinden gençlik ve kadın kolları üyelerine kadar herkesin sokağa çıktığı Kdz. Ereğli’de AK Parti’nin sağladığı birlik ve beraberlik toplumun her kesiminden takdir topluyor.

KAPI KAPI GEZİYOR

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin ve ekibi, bugün yine sabahın erken saatinde başladıkları seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiler.

Çarşı merkezinde işyerlerini gezen Erol Şahin’e partisinin tüm kademeleri de eşlik etti. Şahin, seçim projelerinin yer aldığı katalogları esnafa bizzat kendi eliyle dağıttı. Gençliğinin verdiği enerji ile hızlı bir çalışma yapan Erol Şahin, çaldığı tüm kapılarda insanların yüreğine dokundu.

Erol Şahin görüştüğü tüm esnafı 19 Mart Salı günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti.

ORHANLAR MAHALLESİNDE GİRİLMEDİK EV KALMADI

Erol Şahin ve ekibi öğleden sonra da Orhanlar Mahallesine dört koldan girerek çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadılar.

Kapı kapı katalog dağıtan Ak Partililere mahallede büyük bir ilgi vardı. Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’in çevresine saldığı pozitif enerjiden etkilenen vatandaşlar, “İşte bu. Genç, enerjik ve dinamik başkan” dediler.

Erol Şahin’in sokaklarda gördüğü tüm çocuklara çikolata dağıtması çocukları olduğu kadar ailelerini de sevindirdi.

Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin Orhanlar mahallesinde çaldığı her kapıda karşısına çıkan vatandaşlarla sohbet edip kendilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine davet etti.

19 Mart mitingi ve 31 Mart seçiminin Kdz. Ereğli için dönüm noktası olduğunu belirten Erol Şahin, “Kdz. Ereğli bu fırsatı tepmemeli. Böyle bir fırsat 100 yılda bir gelir. 19 Mart’ta Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşıladıktan sonra 31 Mart’ta da sandıkları patlattık mı bu iş tamamdır. Sonrasında emin olun Ereğli Türkiye’de örnek gösterilen bir ilçe olacaktır” dedi.

KADINLAR MATİNESİNE DAVET

Erol Şahin, sokakta karşılaştığı tüm kadınları 14 Mart Perşembe günü akşamı Bağlık Gazinosunda yapılacak olan kadınlar matinesine davet etti.

Yorumlar
  • ahmet yalçın
    13 Mart 2019 Çarşamba 18:16

    1 nisan bir şakasına uğrayacağın aklına gelmiyormu