Şahin Gençlik Kollarıyla kahvaltı programında…

3 Şubat 2019 Pazar 18:01

Şahin Gençlik Kollarıyla kahvaltı programında…

Şahin Gençlik Kollarıyla kahvaltı programında…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin Kepez'de havai fişeklerle karşılandı.

Ereğli AK Parti SKM'den gönderilen haber metni şöyle: Cumartesi akşamı Kepez Solak yol ayrımında mahalle sakinleri ile Şahin'in buluşması oldukça heyecanlı anlara sahne oldu.

Halkın sloganları ile karşılanan Erol Şahin, vatandaşlara projelerini anlattı.

ŞAHİN GENÇLİK KOLLARIYLA KAHVALTI PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ …

Erol ŞAHİN Pazar gününe de gençlerle kahvaltı yaparak başladı. Gençlik Kolları Başkanı Tekin ALABAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Lise Teşkilatı, Üniversite Teşkilatı olarak yoğun bir kalabalıkla karşılaşan ŞAHİN gençlerle yakından ilgilendi.

Pastel kafede gençlik kolları üyeleri ile buluşan Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, burada da gençlere yönelik projelerini tekrarladı. Özellikle şehrin kültürel, ekonomik ve sosyal değerleriyle ortaya koyduğu projelerini anlatan ŞAHİN iş istihdamına yönelik gençlerin yol haritasına ışık saçtı.

Seçim çalışmalarını olağanüstü bir enerji ile sürdüren ŞAHİN, kahvaltı sonrası gençlerle hatıra fotoğrafı ile kahvaltı programını sonlandırdı.

Daha sonrasında sahildeki kafeleri ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Şahin’e beraberinde İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır da eşlik etti.

Yorumlar