Şahin, Uzun’dan tam destek aldı…

21 Eylül 2018 Cuma 20:00

Şahin, Uzun’dan tam destek aldı…

Şahin, Uzun’dan tam destek aldı…

AK Parti Zonguldak Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Şahin, AK Parti Zonguldak önceki dönem il başkanlarından Celil Uzun’u ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti’den Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığına aday adayı olan Erol Şahin, AK Parti Zonguldak önceki dönem il başkanlarından Celil Uzun’u iş yerinde ziyaret etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Uzun, Şahin’e çıktığı Belediye Başkan Aday Adaylığı yolunda başarılar diledi. Celil Uzun açıklamasında; “Erol Şahin arkadaşımızda geçmişte ilçe başkanlığı yapmış, siyasette deneyim kazanmış, görev yaptığı dönemde bölgesine onlarca hizmet kazandırmış, en önemlisi herkesi kucaklayabilen ve birleştirici bir konuma sahip arkadaşımız. Kendisinin Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı için aday adayı olması bizleri çok mutlu etti. Böyle bir fedakarlıkta bulunup, yola çıktığı için kendisini tebrik ediyorum. Biz her zaman yanındayız. Kdz. Ereğli’de önemli olan kazanılmış bir belediyeyi 2019 seçimlerinde de kazanmak. Ben kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı. 

Erol Şahin desteklerinden dolayı AK Parti Zonguldak önceki dönem Başkanlarından Celil Uzun’a teşekkür etti. Şahin ile Uzun ziyarette aday adaylığı süreci, Ereğli ve bölge sorunları ve yapılması gereken hizmetler noktasında görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar